Wczytuję dane...
Optyk Warszawa Żoliborz - salon Aurum-Optics
Warszawa
Butik optyczny, Optyk Aurum-Optics
pl. Wilsona 4/109
Godziny otwarcia
pon-pt: 11-19
sobota: 10-17
Poznaj nasz zespół
Mariusz (Warszawa Bracka)
Mariusz

Kierownik salonu
Optyk, refrakcjonista

Ma 5-letnie doświadczenie
w przeprowadzaniu badania wzroku zgodnie z procedurami optometrycznymi.
Przeprowadza badania również w języku angielskim.

Aleksandra (Warszawa pl. Grzybowski)
Aleksandra

Optometrysta

Magister optometrii z 4-letnim stażem pracy. Z pasji do ludzi ukończyła także studia psychologiczne. W swojej pracy zajmuje się badaniami refrakcji, widzenia obuocznego jak również badaniami pod soczewki kontaktowe. Stale stara się poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach. W 2022 roku ukończyła trzystopniowy kurs diagnostyki optometrycznej dzieci jak również kurs prowadzony przez profesora W.C. Maplesa (USA) z zakresu neurooptometrii. Uczestniczyła również w warsztatach organizowanych podczas konferencji Optometria 2022 dotyczących terapii widzenia.

Marta (Warszawa Bracka)
Marta

Doradca klienta

Jest doradcą klienta z wieloletnim
doświadczeniem w branży optycznej.

Monika

Adam

Optyk i Butik Optyczny Aurum-Optics, pl. Wilsona 4 Warszawa

Salon optyczny Aurum-Optics na Żoliborzu przy pl. Wilsona w Warszawie to miejsce, w którym możesz skorzystać z darmowego i profesjonalnego doboru opraw okularowych. Zapewniamy szeroki dobór modnych i niezawodnych oprawek najwyższej jakości. Tak jak w innych salonach Aurum-Optics, salon przy placu Wilsona w Warszawie - Ekspert Dobrego Widzenia to gwarancja jakości, oryginalności i konkurencyjnych cen. W ofercie znajdziesz m.in. takie marki jak Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Emporio Armani, Tom Ford i wiele innych. Kupisz tu najnowsze kolekcje oraz najmodniejsze, klasyczne modele. Salon optyczny Aurum-Optics przy pl. Wilsona w Warszawie (róg ul.Słowackiego i ul. Mickiewicza przy stacji metra) to dogodnie położony optyk w północnej części Warszawy z bardzo wygodnym dojazdem W salonie można skorzystać z darmowego i profesjonalnego doboru opraw okularowych przez wykwalifikowany personel i stylistów. Jak w każdym salonie zapewniamy bardzo szeroki dobór modnych i niezawodnych oprawek najwyższej jakości znanych i sprawdzonych marek. W ofercie znajdziesz m.in. takie marki jak Oakley, Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Emporio Armani a nawet eksluzywną markę Dita czy Oliver Peoples i wiele innych. W salonie dostępna jest także wirtualna przymierzalnia, dzięki której każdy klient ma dostęp do najszerszej oferty oprawek okularów i do wszystkich wersji kolorystycznych a także najbogatszą ofertę dla najmłodszych (dzieci od 2 lat do 18 roku życia). W salonie Aurum Optics na Warszawskim Żoliborzu dostępna jest również strefa przeznaczona dla dzieci Junior - miejsce przeznaczone do zabawy z bogatą ofertą okularów dziecięcych zarówno korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych. Strefa Junior Aurum Optics to jednak i przede wszystkim miejsce przeznaczone do Terapii Wzroku, gdzie pod kątem specjalistów prowadzone są zajęcia dla najmłodszych.

W salonie Aurum Optics na pl. Wilsona można kupić okulary przeciwsłoneczne znanych i lubianych marek (także tych najbardziej luksusowych),  można także wykonać najwyższej jakości okulary korekcyjne (komplet medyczny) oraz kupić soczewki kontaktowe. Tak jak w każdym salonie Aurum Optics oferuje specjalistyczne rozwiązania optyczne – okulary progresywne i przeciwsłoneczne okulary korekcyjne (Sun RX). W każdym salonie Aurum-Optics posiadamy specjalistyczny sprzęt do badania wzroku, który pozwoli dobrać odpowiednie soczewki do wybranych okularów korekcyjnych lub wybrać odpowiednie soczewki kontaktowe a także kontrolne badanie wzroku.  W salonie na placu Wilsona można także przeprowadzić badanie okulistyczne. W salonie prowadzone są również badania i terapie wzroku dedykowane dla dzieci. 

W każdym salonie Aurum Optics oferujemy także usługi serwisowe okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych a także sprzedajemy oryginalne części zamienne. Jesteśmy autoryzowanym serwisem wszystkich sprzedawanych marek w tym Oakley, Ray-ban, Prada, Versace i innych. 

 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą okularów marek EssilorLuxottica

Dzięki posiadanemu przez nas certyfikatowi autoryzowanego sprzedawcy internetowego, zapewniamy sprzedaż wyłącznie oryginalnych okularów: Miu Miu, Persol, Dolce & Gabbana, Prada Eyewear, Prada Sport, Versace, Polo Ralph Lauren, Michael Kors, Emporio Armani, Burberry, Oakley, Ray-Ban, Vogue Eyewear.

Okulary pochodzą prosto z fabryki we Włoszech i objęte są gwarancją producenta.

Dowiedz się więcej

Voucher do -500 zł