Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 40

  Akcesoria i usługi

  Akcesoria i usługi Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oprócz bogatej selekcji ekskluzywnych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych oferujemy również wybór praktycznych akcesoriów, kart podarunkowych, soczewek oraz usług optycznych.

  Akcesoria do okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych

  Dostępne w naszej ofercie dodatki i akcesoria doskonale sprawdzą się jako ułatwienie w codziennym użytkowaniu okularów. W ich skład wchodzą między innymi etui produkowane przez najekskluzywniejsze marki optyczne na rynku. Specjalne futerały ochronią nasze oprawki przed uszkodzeniami oraz pozwolą na ich wygodne przechowywanie, kiedy nie są przez nas używane. Nieodzowne mogą okazać się również zestawy czyszczące zawierające ściereczkę z mikrofibry oraz specjalny płyn usuwający z soczewek ślady codziennego użytkowania i pokrywający je ochronną powłoką.

  Usługi w salonach Aurum-Optics

  Do usług oferowanych przez nasze salony należą nie tylko badania okulistyczne, ale również możliwość konsultacji ze stylistą optycznym, który pomoże w wyborze odpowiednich oprawek dopasowanych do kształtu twarzy. Ponadto salony Aurum-Optics umożliwiają także skorzystanie z usług serwisowych. Doskonałą propozycją dla użytkowników okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych będzie tutaj zakup karty serwisowej, która daje szansę przeprowadzenia wymaganych napraw w przypadku ich uszkodzenia.

  Soczewki korekcyjne i przeciwsłoneczne

  W katalogu naszych sklepów znajdziecie również wybór soczewek, pośród których dominują produkty światowej klasy marek Hoya i Seiko. Oprócz modeli standardowych i polaryzacyjnych oferujemy także soczewki pokryte specjalnymi powłokami, które oprócz antyrefleksu odznaczają się również wysoką odpornością na zarysowania i zabrudzenia oraz ułatwieniem długotrwałej pracy przed komputerem.

  Karty podarunkowe Aurum-Optics

  Poza wspomnianą już kartą serwisową, w ofercie kart dostępnych w sklepie internetowym i salonach Aurum-Optics odnajdziemy także karty podarunkowe. Stanowią one doskonałą propozycję dla Klientów i Klientek poszukujących pomysłu na prezent dla swoich najbliższych. Bon sieci Aurum-Optics zawsze będzie trafionym podarkiem dla rodziny lub znajomych.