Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 13

Części zamienne

Jak chronić swoje okulary przed uszkodzeniami?

Wszyscy użytkownicy okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych doskonale zdają sobie sprawę z tego, że podczas codziennego noszenia stykają się one z rozmaitymi zagrożeniami, które doprowadzić mogą do ich uszkodzenia. Oprawki ulec mogą złamaniom i trwałym odbarwieniom lub odkształcić się w wyniku zderzeń, upadków czy nawet długotrwałego wystawienia na wysoką temperaturę lub działanie potu. Z kolei na soczewkach naszych okularów regularnie pojawiają się nowe zarysowania powstałe z powodu działania pyłu i innych drobnych elementów w powietrzu lub nieprawidłowego czyszczenia szkiełek. Wielu tego typu sytuacji możemy uniknąć korzystając ze stworzonych z myślą o oprawkach etui lub upewniając się, że w odpowiedni sposób pielęgnujemy swoje okulary.

Rozwiązania te mogą zwiększyć żywotność Twojej ulubionej pary okularów, lecz nie uchronią jej przed nieprzewidzianymi wypadkami lub naturalnymi problemami wynikającymi z częstego użytkowania oprawek. Z Aurum Optics nawet poważne uszkodzenia nie stanowią jednak powodu do paniki. Jeśli od Twoich okularów odpadły noski lub zauszniki uległy całkowitemu złamaniu, nie zwlekaj. Sprawdź ofertę naszego sklepu internetowego lub salonów optycznych i znajdź części zamienne idealnie dopasowane do Twojego modelu oprawek.

Części zamienne do okularów Ray-Ban® i nie tylko

Aurum Optics jest autoryzowanym sprzedawcą okularów korekcyjnych, przeciwsłonecznych i innych akcesoriów marki Ray-Ban®. Oznacza to, że decydując się na zakup w naszym sklepie internetowym lub jednym z salonów stacjonarnych możesz mieć pewność, że trafiające do Ciebie produkty są w pełni oryginalne i pochodzą prosto z włoskich magazynów producenta. Dotyczy to również części zamiennych. Jeśli zauszniki w Twoich okularach Ray-Ban® uległy zniszczeniu, w naszym sklepie bez problemu zaopatrzysz się w zamienniki dopasowane do posiadanego przez Ciebie modelu lub specjalne zauszniki karbonowe wykonane z wytrzymalszego włókna węglowego. A może zauszniki Twojej pary Aviatorów, Wayfarerów czy Clubmasterów są poluzowane lub mają odpadające elementy? Wówczas z pomocą przyjdą Ci śrubki, które mogą posłużyć do dokręcenia zauszników oraz wymienne końcówki. Pośród części zamiennych dostępnych w ofertach naszego sklepu internetowego i salonów stacjonarnych odnajdziesz również zastępczy komplet nosków, który może zostać wykorzystany w naprawie uszkodzonych oprawek metalowych.

Zakres oferowanych przez nas elementów na wymianę nie ogranicza się wyłącznie do części oprawek modeli Ray-Ban®. W naszych sklepach znajdziesz również wybór części zamiennych do okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych innych spośród największych marek na rynku optycznym, do których należy między innymi Dolce & Gabbana, Emporio Armani, Giorgio Armani, Oakley®, Persol®, Prada, Miu Miu, Versace czy Polo Ralph Lauren. Również w ich przypadku zadbamy o to, by dotarł do Ciebie element stanowiący oryginalną, wyprodukowaną fabrycznie przez producenta część modelu Twoich okularów. Pośród części zamiennych znajdziesz zauszniki, końcówki zausznikówkomplet nosków oraz komplet śrubek do zauszników.

Zamienne soczewki przeciwsłoneczne

Elementem okularów – tak korekcyjnych, jak i przeciwsłonecznych – który jest najbardziej podatny na uszkodzenia są zazwyczaj soczewki. Bliskość twarzy, duża powierzchnia oraz trwałe wystawienie na działanie czynników zewnętrznych sprawiają, że na ogół to właśnie one ulegają najszybszej eksploatacji. Jest to o tyle uciążliwe, że trwałe zarysowania, pęknięcia lub przetarcia na szkiełkach w istotnym stopniu obniżają nasz komfort korzystania z okularów. Podobnie jak w przypadku oprawek – nie obawiaj się, gdy soczewki Twojej ulubionej pary okularów ulegną zniszczeniu. W sklepie internetowym i salonach Aurum Optics oferujemy również możliwość zakupienia zamiennych soczewek przeciwsłonecznych.

Dostępne w naszej ofercie soczewki przeciwsłoneczne Ray-Ban® dzielą się na trzy kategorie:

1. Regularne soczewki przeciwsłoneczne;

2. Lustrzane soczewki przeciwsłoneczne – które dzięki swoim właściwościom nie tylko wyglądają stylowo, ale także przepuszczają mniej światła słonecznego;

3. Soczewki przeciwsłoneczne z polaryzacją – które neutralizują intensywne odbicia światła od płaskich powierzchni, takich jak wilgotny asfalt, śnieg czy maska samochodu. Dzięki temu są idealnym rozwiązaniem dla sportowców i kierowców.

Więcej informacji o soczewkach marki Ray-Ban® znajdziesz pod tym adresem.

Skorzystaj z naszych usług serwisowych

W butikach optycznych Aurum Optics nie tylko prowadzimy sprzedaż części zamiennych do okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych, ale oferujemy także wykonywanie usług serwisowych. Jeśli Twoje oprawki lub soczewki są uszkodzone i potrzebują renowacji, modelowania i polerowania opraw albo wymiany szkieł, żyłki, śrubek lub nosków, bez wahania udaj się do naszych salonów. Nasi wykwalifikowani optycy dokonają potrzebnych napraw oraz sprawią, że Twoja ulubiona para okularów znów będzie wyglądała jak nowa.