Wczytuję dane...
Części zamienne Akcesoria i usługi SOCZEWKI RB BEZ POLARYZACJA

Komplet soczewek przeciwsłonecznych Ray-Ban®

Ray-Ban®
Na zamówienie
Cena online
270,00 PLN
Cena rynkowa: 340.00 PLN
Wysyłka za 28 roboczych dni
Oblicz ratę
Opis produktu

Soczewki przeciwsłoneczne marki Ray-Ban®

Wszystkie osoby korzystające z okularów przeciwsłonecznych doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak łatwo o ich uszkodzenia podczas codziennego użytkowania. Nasze oprawki nieraz towarzyszą nam w bardzo nieprzystępnych warunkach pogodowych, a ich stałe zakładanie i zdejmowanie sprawia, że złamania oraz zabrudzenia to standard. Kwestia ta jest tym powszechniejsza, gdy mówimy o soczewkach. Ich duża powierzchnia, bliskość twarzy oraz dotykanie palcami w roztargnieniu – w tych warunkach zadrapania, zabrudzenia, rysy czy trudne do starcia tłuste plamy to oczywistość. Nieraz zdarza się, że przez trwałą eksploatację soczewek konieczna będzie ich wymiana. Wówczas z pomocą przyjdą nam oryginalne szkła przeciwsłoneczne z oferty marki Ray-Ban®.

Oryginalne produkty producenta Ray-Ban®

Wszystkie części zamienne do okularów marki Ray-Ban® dostępne w naszych salonach są oryginalnymi elementami pochodzącymi z magazynów producenta. Kupując oryginalne soczewki marki Ray-Ban® możecie mieć pewność, że wybieracie najlepsze możliwe rozwiązanie, które idealnie dopasuje się do Waszej ulubionej pary okularów przeciwsłonecznych. Niezależnie, jaki model preferujecie i jaki kolor soczewek jest Waszym ulubionym. W Aurum Optics gwarantujemy Wam wybór soczewek dopasowanych do wszystkich popularnych modeli okularów przeciwsłonecznych marki Ray-Ban® oraz szeroki wybór barw szkieł – od brązowych i szarych, po zielone oraz niebieskie.

Dowiedz się więcej o soczewkach Ray-Ban®

Dane techniczne

Ogólne

  • Producent: 

    Ray-Ban®

  • Rodzaj akcesorium: 

    Części zamienne

Plan Serwisowy

Black November

Okulary
korekcyjne

Kup okulary w zestawie ze szkłami
korekcyjnymi o mocy +/- 2dioptrie i
badaniem wzroku. Zestawy występują w
trzech różnych wariantach cenowych:
350 zł / 450 zł / 550 zł

Oprawki

Szkła *

Badanie
wzroku

350 zł
450 zł
550 zł

SPRAWDŹ

Okulary
przeciwsłoneczne

Tylko teraz kupisz najmodniejsze okulary
tego sezonu nawet aż do -80% taniej.

Szeroki
wybór
modeli

Najlepsze
marki

Dostępne
okulary
z polaryzacją

SPRAWDŹ

* o mocy w przedziale */- 2 dioptrie. W przypadku szkieł o mocy innej wartości skontaktuj się z nami w celu indywidualnej wyceny.

Możesz być zainteresowany