Wczytuję dane...

Już teraz w Aurum-Optics możesz zamówić oryginalne soczewki korekcyjne marki Ray-Ban®!

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy nie godza się na żadne kompromisy dotyczące jakości, a jednoczesnie szukasz okularów, które są jedyne w swoim rodzaju to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Sprawdź całość na filmie

Logo RAY-BAN®

Nasze kultowe okulary przeciwsłoneczne po raz pierwszy zostały założone przez pilotów myśliwców 80 lat temu. Od tamtego czasu technologia rozwinęła się niewspółmiernie, jednak jedna rzeczy pozostała niezmienna. Gdziekolwiek widzisz nasze charakterystyczne logo, możesz być pewny, że masz do czynienia z niezrównaną jakością okularów RAY-BAN®. Teraz można mieć tę samą gwarancję autentyczności, również nabywając nasze okulary RAY-BAN® z soczewkami korekcyjnymi. Logo jest umieszczone w rogu prawej soczewki, a litery RB zostały wygrawerowane na lewej.

GAMA KOLORÓW

Kolor stanowi istotny element wyglądu okularów RAY-BAN®, dotyczy to również naszych soczewek korekcyjnych. Nowe soczewki dostępne są dla szerokiej gamy naszych najbardziej ulubionych kształtów - w tym Aviatora, Wayfarera, Clubmastera i Eriki. Dopasuj do oprawek soczewki bezbarwne lub barwione, których zakres obejmuje standardowe G-15 aż po soczewki typu flash i gradalne.

Oryginalne i z gwarancją

Nowe soczewki korekcyjne RAY-BAN® gwarantują naszym klientom niespotykane, autentyczne doświadczenie związane z użytkowaniem okularów RAY-BAN®. Do każdej pary korekcyjnych okularów RAY-BAN® dołączony jest certyfikat jakości i pochodzenia.

DST - DIGITAL SURFACING TECHNOLOGY = Szersze pole widzenia

Cyfrowa Technologia Pokrywania Powierzchni jest najnowocześniejszym procesem, który wykracza poza ograniczenia technologii optycznej. Dzięki zastosowaniu technologi DST, soczewki są w pełni zoptymalizowane, co daje gwarancję idealnej wizji nie tylko przez centrum soczewki, lecz również na całej jej powierzchni.

Niezawodne powłoki 

Przeciwsłoneczne soczewki korekcyjne z polaryzacją

Soczewki z polaryzacją chronią oczy przed oślepiającymi odblaskami powstającymi na powierzchniach płaskich. Właśnie dlatego soczewki z polaryzacją są najnowszą innowacją pod względem zastosowanej technologii, ochrony i komfortu użytkowania.

Odwiedź salony Aurum-Optics i dowiedz się więcej. Jesteśmy w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Szczecinie. Nasi specjaliści udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji. Pełną listę adresów znajdziesz tutaj.

Nie masz jeszcze swoich wymarzonych okularów? Skorzystaj z pomocy naszej stylistki lub umów się na badanie wzroku w jednym z naszych salonów.