Wczytuję dane...
Wrocław
Butik optyczny, Optyk Aurum-Optics
ul. Oławska 24
Godziny otwarcia
pon-pt: 11-19
sobota: 10-17
Infolinia
888 05 06 07
(od 9:00 do 17:00)

Badania

pon-pt: 11-19
sobota: 10-17

Poznaj nasz zespół
Marcin (Wrocław)
Marcin

Kierownik salonu
Optyk, doradca klienta

Optyk i doradca klienta
z wieloletnim doświadczeniem
w branży optycznej.
Specjalista od marki Oakley.

Marta (Wrocław)
Marta

Optometrysta

Absolwentka UAM w Poznaniu, optometrysta z 2 letnim doświadczeniem. Zajmuje się doborem korekcji okularowej, diagnostyką akomodacji i konwergencji oraz dopasowaniem soczewek kontaktowych. Certyfikat MiYOSMART. Przeprowadza badania w języku angielskim.

Jagoda (Wrocław)
Jagoda

Optometrysta

Absolwentka PWr, inżynier biomedyczny, optometrysta. Zajmuje się: badaniem wzroku dorosłych (również w jęz. angielskim), doborem korekcji, montażem szkieł i drobnymi naprawami. Certyfikat MiYOSMART.

Małgorzata (Wrocław)
Małgorzata

Optometrysta, stylista

Absolwentka PWr, optometrysta z 3-letnim doświadczeniem, od 2 lat zajmuje się doborem szkieł kontaktowych. Przeprowadza badania w języku angielskim. Stylista okularowy. Certyfikat MiYOSMART. 

Optyk i Butik Optyczny Aurum-Optics, Oławska 24, Wrocław

Salon optyczny Aurum-Optics we Wrocławiu to miejsce, w którym możesz skorzystać z darmowego i profesjonalnego doboru opraw okularowych. Zapewniamy szeroki dobór modnych i niezawodnych oprawek najwyższej jakości. Tak jak w innych salonach Aurum-Optics, salon przy ulicy Oławskiej we Wrocławiu to gwarancja jakości, oryginalności i konkurencyjnych cen. W ofercie znajdziesz m.in. takie marki jak Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Emporio Armani i wiele innych. Kupisz tu najnowsze kolekcje oraz najmodniejsze, klasyczne modele.