Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 82

  Okulary Tommy Hilfiger

  Tommy Hilfiger – klasyczny styl amerykański

  Nazwisko Tommy’ego Hilfigera zna już chyba każdy. Ceniony projektant od roku 1985 rozwinął swoje modowe imperium na skalę światową i stał się jednym z najsłynniejszych projektantów ze Stanów Zjednoczonych. Jego dżinsowe spodnie oraz popularne kreacje z gatunku preppy stały się niezaprzeczalnymi symbolami mody amerykańskiej. Ojciec marki od zawsze odnosił się do kultury masowej, która w połączeniu z jego oryginalnym gustem owocowała niespotykanymi kreacjami o ponadczasowym charakterze.

  Okulary w casualowym guście

  Obecnie w katalogach marki Tommy Hilfiger odnajdziemy również stylowe akcesoria, do których należy również bogata selekcja eleganckich okularów korekcyjnych i modnych okularów przeciwsłonecznych. Wszystkie oprawki słynnego projektanta odznaczają się tymi samymi cechami, które zadecydowały o jego ponadczasowym, międzynarodowym sukcesie. Również one wyróżniają się charakterystycznym szykiem oraz połączeniem bezkompromisowego, swobodnego stylu z innowacją i eleganckimi rozwiązaniami.

  Szeroki wybór designów i kolorów

  W zróżnicowanej ofercie okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych marki Tommy Hilfiger znajdziemy oczywiście oprawki w klasycznych kwadratowych i okrągłych kształtach. Mężczyznom bez wątpienia przypadną do gustu ponadczasowe okulary pilotki. Z kolei Panie odnajdą dla siebie damskie okulary w stylu kocich oczu oraz motylki. Duży wybór oryginalnych projektów w rozmaitych wersjach kolorystycznych sprawia, że pośród okularów Tommy’ego Hilfigera nawet najbardziej wymagający Klienci i Klientki odnajdą coś dopasowanego do swoich potrzeb oraz indywidualnego stylu.

  Wygoda i funkcjonalność

  Okulary marki Tommy Hilfiger zwracają jednak uwagę nie tylko przyciągającym spojrzenie stylem. Wszystkie oprawki spod szyldu amerykańskiego domu mody powstają przy wykorzystaniu wyłącznie najwyższej jakości tworzywa i metalu. Połączenie najlepszych materiałów z precyzyjnym designem sprawia, że okulary wyróżniają się niespotykaną wytrzymałością, wygodą oraz komfortem widzenia. Dzięki temu oprawki korekcyjne doskonale sprawdzą się jako codzienne, praktyczne okulary do czytania, pracy przy komputerze lub jazdy samochodem. Z kolei okulary przeciwsłoneczne zapewnią najwyższy poziom ochrony przed promieniami UV i uchronią nas przed przemęczonym wzrokiem.

  Okulary Tommy Hilfiger w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne marki Tommy Hilfiger. Wszystkie dostępne w katalogu modele oprawek objęte są 2-letnią gwarancją producencką, która uprawnia do skorzystania z usługi serwisowej w przypadku ich uszkodzenia. Nie będziemy więc musieli się martwić podczas ich codziennego użytkowania. Klientom i Klientkom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy lub własnej mody polecamy kontakt z naszymi konsultantami. Nasi styliści doskonale znają ostanie trendy i panującą modę oraz zawsze służą dobrą radą.