Wczytuję dane...

pani w okularach
Okulary progresywne - ostre widzenie niezależnie od odległości

Soczewki progresywne to rozwiązanie dla tych, którym potrzebne są okulary do czytania i okulary do dali. Okulary progresywne korygują krótkowzroczność oraz służą przy tzw. starczowzroczności, jako okulary do czytania, a także w obszarze pośrednim – na przykład przy pracy przy biurku. 

Oznacza to, że w okularach progresywnych zobaczysz wyraźnie to co znajduje się za oknem, a także przeczytasz ważną umowę bez zmiany okularów. Okulary progresywne są zatem okularami na każdą sytuację w codziennym życiu.

Kiedy warto kupić okulary progresywne?

Okulary te są odpowiednie dla osób z zaburzeniami widzenia związanymi z wiekiem. Czas, w którym zazwyczaj zaczynamy nosić okulary do bliży to mniej więcej 40. rok życia. W zależności od stylu życia i rodzaju wykonywanej pracy soczewki progresywne można dostosowywać do użytkownika poprzez wybór odpowiedniej klasy i typów soczewek progresywnych. 

Okulary progresywne to najwygodniejsza metoda korekcji starczowzroczności (presbiopii). Okulary progresywne są określane także jako „okulary wieloogniskowe”, ponieważ jednym szkłem korygowane są różne wady. Dla osoby noszącej takie okulary oznacza to, że patrząc w górę - w okularach progresywnych widzi ona ostro w dali,  a spoglądając w dół, ostro w bliży. 

Umów się na spersonalizowane badanie wzroku pod okulary progresywne

JAK MOGĘ KUPIĆ OKULARY PROGRESYWNE?
Okulary progresywne - krok 1

Wejdź na naszą stronę rezerwacji i wybierz: interesującą Cię lokalizację, usługę, termin oraz godzinę wizyty.

Okulary progresywne - krok 2

Nasz specjalista zbada Cię oraz dobierze odpowiednie oprawki do Twojej wady wzroku.

Okulary progresywne - krok 3

Zamówienie będzie gotowe do 8 dni roboczych. O możliwości odbioru poinformujemy Cię telefonicznie.

Okulary progresywne - krok 4

Nasz specjalista dopasuje do twarzy nowe okulary. Pamiętaj, masz 30-dniowy okres gwarancji adaptacji.

30-DNIOWA GWARANCJA ADAPTACJI

Szkła progresywne to bardzo specyficzny rodzaj soczewek, które zapewniają widzenie na każdą odległość. Przyzwyczajenie się do tego typu szkieł w niektórych przypadkach może być kłopotliwe i może zająć trochę więcej czasu. Jedni przyzwyczajają się w tydzień, dwa, a inni wcale. W rozwiązaniu tego problemu pomoże 30-dniowa gwarancja adaptacji. Każdy klient, który będzie czuł się niekomfortowo w szkłach progresywnych, dzięki 30-dniowej gwarancji adaptacji ma możliwość ponownie zbadać swój wzrok oraz sprawdzić parametry wykonanych szkieł. Dzięki temu ustalimy przyczynę dyskomfortu, który odczuwa klient. W przypadku, w którym w badaniu nie wyjdą żadne odchylenia, a parametry szkieł się zgadzają, dzięki gwarancji wymienimy szkła progresywne na dwie pary okularów do bliży i dali.
 

JAK ZREALIZOWAĆ GWARANCJĘ? ZOBACZ JAKIE TO PROSTE!
Gwarancja adaptacji - krok 1

Udaj się do salonu, w którym zakupiłeś szkła progresywne, wraz z paragonem lub fakturą.

Gwarancja adaptacji - krok 2

Ponownie wykonamy badanie wzroku oraz sprawdzimy parametry szkieł progresywnych.

Gwarancja adaptacji - krok 3

Nasz personel przeprowadzi Cię przez cały proces oraz pomoże w wyborze najbardziej wygodnej opcji gwarancji adaptacji.