Wczytuję dane...
Zarezerwuj wizytę - badanie wzroku, stylista

Pełne
badanie wzroku
125 zł 0 zł¹
Kontrolne
badanie wzroku
0 zł²
Badanie pod soczewki kontaktowe
150-200 zł³
Pełne badanie
+ diagnostyka
185 zł 60 zł¹
Konsultacja
stylisty
70 zł

¹ Przy zakupie pełnych okularów korekcyjnych (oprawki+szkła okularowe).
² Przy okazaniu zaproszenia na badanie (sms/e-mail).
³ W zależności od rodzaju soczewek.

Badanie wzroku ma na celu określenie korekcji jednoocznej i obuocznej, którego celem jest uzyskanie najlepszego i komfortowego widzenia. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dlatego badanie wzroku trwa ok. 20-40 minut. Badanie wykonać mogą osoby dorosłe oraz młodzież powyżej 16 roku życia.

Przebieg badania:
1. Wywiad z pacjentem.
2. Wstępne badanie komputerowe (autorefraktometr).
3. Ocena ostrości wzroku.
4. Pomiar wad wzroku (krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm i starczowzroczność).
5. Badanie widzenia obuocznego.
6. Zaproponowanie odpowiedniego rodzaju korekcji.

Przed badaniem wzroku nie są konieczne szczególnie wymagające i czasochłonne przygotowania. Warto pamiętać o zabraniu ze sobą swoich poprzednich okularów lub wyniku ostatniego badania wzroku. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, zaleca się je ściągnąć minimum 45 minut przed badaniem. Sugerujemy, aby pacjent przyszedł na badanie jak najbardziej wypoczęty.

Uprzejmie prosimy o punktualne stawienie się na badaniu. Spóźnienie powyżej 10 minut może skutkować koniecznością przełożenia badania. W takiej sytuacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Badanie jest przeznaczone wyłącznie dla osób powyżej 16 roku życia.

Badanie za 0 zł może wykonać każdy klient Aurum Optics, który otrzymał SMS przypominający o badaniu. Aby skorzystać z bezpłatnego badania kontrolnego, należy pokazać otrzymany SMS lub podać imię i nazwisko celem ustalenia daty ostatniego badania. Zapisać się na badanie można przez formularz umieszczony powyżej lub poprzez Biuro Obsługi Klienta pod numerem telefonu 888 05 06 07.

W obliczu pandemii koronawirusa wprowadziliśmy w salonach optycznych Aurum-Optics zaostrzone standardy bezpieczeństwa.
Dzięki temu wizyta u nas jest w pełni bezpieczna. Jeżeli pojawiły się u Ciebie objawy COVID-19, możesz odwołać rezerwację całkowicie bezpłatnie!