Wczytuję dane...
Okulary Ray-Ban
Salony Aurum-Optics posiadają certyfikat Ray-Ban® Certified Premium Reseller

Ray-Ban to synonim najbardziej stylowych okularów na całym świecie. To właśnie ta marka stworzyła modele, które uzyskały status kultowych. Nic więc dziwnego, że Ray-Ban dba o najwyższą jakość sprzedaży swoich produktów. Właśnie dlatego współpracuje wyłącznie z renomowanymi salonami optycznymi. Wszystkie salony Aurum-Optics posiadają status autoryzowanego sprzedawcy Ray-Ban.

Nasza firma ma zaszczyt posiadać również salony (m.in. w Warszawie, we Wrocławiu i w Poznaniu) wśród certyfikowanych sprzedawców Premium marki Ray-Ban (Certified Premium Reseller). To tytuł, który posiadają wyłącznie wybrane butiki optyczne, spełniające wysokie standardy marki. Należy dodać, że w naszych salonach wykonujemy również autoryzowane usługi serwisowe na okularach Ray-Ban. Więcej o tym dowiesz się z naszego bloga.

Nasze salony

Sklep internetowy Aurum-Optics jest autoryzowanym sprzedawcą Ray-Ban®

Nasz sklep internetowy, aurum-optics.pl posiada bardzo szeroki wybór najmodniejszych oprawek oraz okularów przeciwsłonecznych Ray-Ban. Dzięki posiadanemu przez nas certyfikatowi autoryzowanego sprzedawcy internetowego, zapewniamy sprzedaż wyłącznie oryginalnych okularów Ray-Ban, pochodzących prosto z fabryki we Włoszech, objętych gwarancją producenta. Zamawiając online w aurum-optics.pl, możesz odebrać wymarzone okulary zarówno w domu, jak i w jednym z naszych salonów na terenie całej Polski. Wybierz najlepsze dla siebie okulary Ray-Ban z naszej bogatej oferty internetowej:

Okulary Ray-Ban

Sprawdź naszą autoryzację na Ray-Ban.com

Soczewki z filtrem światła niebieskiego