Wczytuję dane...

Oprawki do okularów marki Ray Ban 

Salon Optyczny Aurum-Optics posiada certyfikat Ray-Ban® Certified Premium Reseller. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz setki okularów światowych marek.

Polecamy dostępne w ofercie naszego sklepu oprawki do okularów Ray Ban, które wyróżnia wyjątkowy styl i doskonała jakość. Oprawki Ray Ban to znakomite rozwiązanie dla osób w każdym wieku, którzy w okularach cenią sobie wysoką jakość konstrukcji, a także trwałość i znakomitą stylistyką. Niepowtarzalne wzornictwo produktów Ray Ban już od wielu lat zachwyca gwiazdy show biznesu oraz wszystkich młodych wiekiem i młodych duchem na całym świecie. Teraz możesz je również mieć i Ty! Zapraszamy do zakupów!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów oferujemy oprawy oraz okulary optyczne i przeciwsłoneczne z portfolio najlepszych światowych producentów w tej branży. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in. okulary takich marek jak: Ray Ban, Carrera, Dolce & Gabbana, Prada, Oakley, Persol, Versace, Giorgio Armani, Tom Ford etc. Zapraszamy do zakupów w naszych sklepie internetowym i w naszych butikach firmowych w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Szczecinie.

Proponujemy okulary marki Ray Ban, które na rynku okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych zdecydowanie wyróżniają się już od ponad 70 lat i również od tylu lat są wręcz rozchwytywane zarówno przez gwiazdy światowego formatu, jak i przez zwyczajnych użytkowników. Najważniejszym atrybutem firmy Ray Ban jest to, że dba ona o produkcję unikalnych i wyjątkowych modeli okularów, które obecnie stanowią ikonę najwyższej jakości i stylu! Mamy nadzieję, że i Ty dołączysz do grona zadowolonych z marki Ray Ban klientów!

Zainteresowała Cię nasza oferta? Zapraszamy do naszych Salonów w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Szczecinie.

Do zobaczenia!

Salon Aurum-Optics, Warszawa, Plac Grzybowski 


Salon Aurum-Optics, Warszawa, Plac Trzech Krzyży

Salon Aurum-Optics, Warszawa, ul. Nowy Świat

Salon Aurum-Optics, Łódź, ul. Piotrkowska

Salon Aurum-Optics, Kraków, ul. Stradomska

Wrocławska 20, 61-838 Poznań 

Oławska 24, 50-123 Wrocław

Podmłyńska 1/5 , 80-885 Gdańsk

Staromiejska 3 , 40-013 Katowice