Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 41

  Okulary Christian Dior

  Christian Dior – awangarda mody francuskiej

  W roku 1928 nieznany nikomu chłopak z Normandii otwiera niewielką galerię sztuki, gdzie rozpoczyna handel dziełami popularnych kubistów. Wówczas nikt nie może jeszcze podejrzewać, że nazwisko młodego przedsiębiorcy – Dior stanie się niedługo dla świata mody francuskiej tym, czym sprzedawany przez niego Picasso dla malarstwa – rewolucjonistą i wizjonerem, który odciśnie trwały ślad na kartach historii. Przełom ten następuje w roku 1947. Niedługo po założeniu swojego domu mody Christian Dior tworzy pierwszą kolekcję, ochrzczoną przez dziennikarzy i krytyków mianem „New Look”. Debiutujący pod własnym nazwiskiem projektant tworzy kreacje wyróżniające się wyrazistymi kształtami oraz zarysami kobiecych sylwetek. Pierwsza seria haute couture osiąga międzynarodowy sukces. Diorowi przypisuje się osiągnięcie odrodzenia mody francuskiej, on sam staje się rozchwytywanym projektantem, działającym między innymi z największymi gwiazdami Hollywood. Dom mody kontynuuje tradycję swojego założyciela do dnia dzisiejszego. Obecnie oprócz ekskluzywnego krawiectwa oraz perfum, które wsławiły ojca marki, w ofercie znajdziemy również luksusowe okulary Christian Dior.

  Szeroka selekcja okularów w najlepszym stylu

  W ofercie marki Dior odnajdziemy szeroki wybór ekskluzywnych oprawek dostosowanych do potrzeb wszystkich Klientów. Zarówno ekskluzywne okulary korekcyjne, jak i modne okulary przeciwsłoneczne wyróżniają się wysokim standardem wykonania oraz niezrównanym, stylowym designem. Oprawki Dior łączą wyrafinowany, geometryczny sznyt gatunku vintage z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. W katalogu produktów odnajdziemy nie tylko klasyczne okulary kwadratowe i okrągłe, ale również podkreślające indywidualny styl damskie okulary o kocim kształcie czy pilotki. Dzięki wysokiemu zróżnicowaniu modeli nawet najbardziej wymagający Klienci oraz Klientki odnajdą pośród produktów z oferty coś dopasowanego do swoich potrzeb.

  Szyk i funkcjonalność oprawek Dior

  O warstwie estetycznej okularów Christiana Dior można powiedzieć bardzo wiele, lecz nie należy zapomnieć także o ich stronie praktycznej. Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów tworzywowych i metali oraz skrupulatny proces produkcji sprawiają, że oprawki odznaczają się wysoką wytrzymałością oraz komfortem noszenia. Dzięki temu mariażowi funkcjonalności oraz wyglądu, oprawki korekcyjne doskonale sprawdzą się jako wykorzystywane na co dzień okulary do jazdy samochodem, pracy czy czytania. Z kolei okulary przeciwsłoneczne będziemy mogli nosić bez obaw o zarysowania lub uszkodzenia.

  Okulary Christian Dior w Aurum-Optics

  Wszystkie modele okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych Dior w bogatej selekcji dostępnej w sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics objęte są 2-letnią gwarancją producenta. Klientom oraz Klientkom poszukującym odpowiedniego modelu okularów polecamy także usługi naszych stylistów, służących pomocą zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych. Ich rady z pewnością okażą się nieocenione dla osób zastanawiających się, jak dobrać okulary do kształtu twarzy lub osobistego stylu.