Wczytuję dane...
Optyk Warszawa Ursynów - salon Aurum-Optics
Warszawa
Butik optyczny, Optyk Aurum-Optics
al. Komisji Edukacji Narodowej 90
Godziny otwarcia
pon-pt: 11-19
sobota: 10-16
Poznaj nasz zespół
Klaudia (Warszawa pl. Grzybowski)
Klaudia

Doradca klienta

Doradca klienta z 4-letnim doświadczeniem
w salonach optycznych,
z doskonałym instynktem
w kwestii doboru opraw.

Aleksandra (Warszawa pl. Grzybowski)
Aleksandra

Optometrysta

Magister optometrii z 4-letnim stażem pracy. Z pasji do ludzi ukończyła także studia psychologiczne. W swojej pracy zajmuje się badaniami refrakcji, widzenia obuocznego jak również badaniami pod soczewki kontaktowe. Stale stara się poszerzać swoją wiedzę uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach. W 2022 roku ukończyła trzystopniowy kurs diagnostyki optometrycznej dzieci jak również kurs prowadzony przez profesora W.C. Maplesa (USA) z zakresu neurooptometrii. Uczestniczyła również w warsztatach organizowanych podczas konferencji Optometria 2022 dotyczących terapii widzenia.

Krzysztof (Warszawa Plac Grzybowski)
Krzysztof

Optyk, refrakcjonista

Bogate, 18-letnie doświadczenie w optyce. Przeprowadza: badania optometrystyczne wraz z elementami diagnostyki, akomodacji i konwergencji oraz badania kontaktologiczne. Technik optyk z fachowymi umiejętnościami w dziedzinie justowania, dopasowywania opraw okularowych oraz ich renowacji.

Optyk i Butik Optyczny Aurum-Optics, al. KEN 90 Warszawa

Salon Aurum-Optics na Ursynowie przy ul. Komisji Edukacji Narodowej, to salon optyczny w którym znajdziesz swoje wymarzone okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne a także kupisz soczewki kontaktowe. Optyk położony w północnej części Ursynowa niedaleko stacji Metra Stokłosy i Ursynów to miejsce, w którym można skorzystać z darmowego i profesjonalnego doboru opraw okularowych. Zapewniamy szeroki dobór modnych i niezawodnych oprawek okularowych znanych marek m.in. takie marki jak Ray-Ban, Dolce&Gabbana, Versace, Prada, Emporio Armani, Tom Ford, Voque, Oakley i wiele innych. Tak jak w innych salonach Aurum-Optics, salon przy al. KEN to gwarancja jakości, oryginalności i przede wszystkim konkurencyjnych cen. Kupisz tu najnowsze kolekcje oraz najmodniejsze, klasyczne modele a także możesz zamówić okulary z naszej bogatej oferty internetowej z odbiorem w salonie bez żadnych opłat. Aurum Optics na Ursynowie w Warszawie to Ekspert Dobrego Widzenia - gwarancja profesjonalnej obsługi, jakości, oryginalności i dostęp do specjalistów z dziedziny ochrony wzroku dla całej rodziny (okulary dla dorosłych i dzieci), gdzie dostępna jest również specjalna i dedykowana oferta okularów dla dzieci Junior - bogata ofertą okularów dziecięcych zarówno korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych dla dzieci od 3 roku życia.

W salonach Aurum Optics można kupić okulary przeciwsłoneczne znanych i lubianych marek, ale można także wykonać najwyższej jakości okulary korekcyjne (komplet medyczny) oraz kupić soczewki kontaktowe. Tak jak w każdym salonie Aurum Optics oferuje specjalistyczne rozwiązania optyczne – okulary progresywne dla bardziej wymagających i dojrzałych użytkowników, jak również daje możliwość skonsultowania i zamówienia okularów przeciwsłonecznych z korekcją (Sun RX). Optyk Aurum Optics na Komisji Edukacji Narodowej posiada specjalistyczny sprzęt do badania wzroku, który pozwoli dobrać odpowiednie soczewki do wybranych przez Ciebie okularów korekcyjnych lub dobrać odpowiednie soczewki kontaktowe. W salonie można również przeprowadzić badanie wzroku z pełnego zakresu badań takich jak pełne badanie wzroku, kontrolne badanie wzroku, badanie wzroku u dzieci, badanie wzroku dla osób 40+ oraz badanie wzroku pod soczewki kontaktowe. 

W każdym salonie Aurum Optics oferujemy także autoryzowane usługi serwisowe okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych a także sprzedajemy oryginalne części zamienne. Jesteśmy serwisem z autoryzacją dla większości sprzedawanych marek w tym Oakley, Ray-ban, Prada, Versace i innych. Salon posiada Certyfikat Ray-Ban® Certified Reseller.

 

Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą okularów marek EssilorLuxottica

Dzięki posiadanemu przez nas certyfikatowi autoryzowanego sprzedawcy internetowego, zapewniamy sprzedaż wyłącznie oryginalnych okularów: Miu Miu, Persol, Dolce & Gabbana, Prada Eyewear, Prada Sport, Versace, Polo Ralph Lauren, Michael Kors, Emporio Armani, Burberry, Oakley, Ray-Ban, Vogue Eyewear.

Okulary pochodzą prosto z fabryki we Włoszech i objęte są gwarancją producenta.

Dowiedz się więcej

Voucher do -500 zł