Wczytuję dane...
Badanie wzroku pod soczewki kontaktowe

Drodzy Klienci! W Aurum-Optics dbamy o Wasz wzrok kompleksowo. Oferujemy nie tylko okulary, ale także soczewki kontaktowe, które w wielu sytuacjach sprawdzą się jako najlepsza opcja korekcji wzroku. Uprawiasz sport, jeździsz na rowerze albo po prostu nie lubisz nosić okularów? To może być odpowiednia opcja dla Ciebie.

Dużą wagę przykładamy do pomiaru wady wzroku, przeprowadzanego w naszych gabinetach. Ważne jest dla nas, żeby otrzymali Państwo produkt najwyższej klasy. Respektujemy oczywiście recepty od Państwa zaufanych lekarzy i optometrystów, jednak zawsze zachęcamy do dodatkowych badań, które pomogą w doborze odpowiedniej korekcji wzroku.

Jak przygotować się do badania wzroku pod kątem doboru soczewek kontaktowych?

Jeżeli nosisz już soczewki, nie zakładaj ich w dniu zaplanowanego badania, aby Twoje oczy mogły odpocząć (soczewka kontaktowa uciska rogówkę). Jeśli jednak jest to konieczne, zdejmij je najpóźniej na godzinę przed badaniem, jest to konieczne do uzyskania prawidłowych wyników. Warto zabrać ze sobą opakowanie po poprzednich soczewkach kontaktowych w celu sprawdzenia, jaki produkt był wcześniej używany. W miarę możliwości na badanie pod kątem doboru soczewek kontaktowych przyjdź bez makijażu oczu. Oprócz tego nie są wymagane szczególne przygotowania.

Procedura badania wzroku pod soczewki kontaktowe

1. Wywiad dotyczący ogólnego stanu zdrowia.
2. Sprawdzenie obecnych parametrów korekcji.
3. Przedmiotowe badanie wzroku i sprawdzenie budowy przedniego odcinka oka.
4. Podmiotowe badanie wzroku.
5. Ustalenie korekcji wzroku.
6. Dobór właściwego rodzaju soczewek kontaktowych.
7. Aplikacja soczewek.
8. Nauka zakładania i zdejmowania soczewek kontaktowych.
9. Przygotowanie pacjenta do stałego użytkowania.
10. Badanie kontrolne w terminie od 7 do 14 dni po aplikacji.

Warto zbadać wzrok w Aurum-Optics!

Już teraz zapisz się na badanie wzroku pod kątem soczewek kontaktowych w dogodnym terminie! Badanie wzroku pod kątem soczewek kontaktowych jest dostępne w naszych wybranych salonach.

Umów się na badanie