Wczytuję dane...
Części zamienne Akcesoria i usługi SOCZEWKI RB POLARYZACJA

Komplet soczewek przeciwsłonecznych Ray-Ban® z polaryzacją

Ray-Ban®
Na zamówienie
Cena online
300,00 PLN
Cena rynkowa: 340.00 PLN
Wysyłka za 28 roboczych dni
Oblicz ratę
Opis produktu

Soczewki z polaryzacją marki Ray-Ban®

Dobrze wyglądające oprawki to tylko połowa sukcesu. Niewątpliwie najważniejszym elementem wszystkich okularów przeciwsłonecznych są stylowe oraz funkcjonalne soczewki. Niestety, są one również częścią, która najczęściej ulega uszkodzeniom. Mają w końcu największą powierzchnię i często nieopatrznie łapiemy je palcami lub przecieramy zbyt szorstkim materiałem. Szczęśliwie, z oryginalnymi soczewkami marki Ray-Ban® wymiana szkieł w waszych ulubionych oprawkach to żaden kłopot. Oglądane przez Was soczewki nie tylko są najwyższej klasy produktem z magazynów słynnego producenta. Są także pokryte wysokiej klasy powłoką polaryzacyjną. Jej właściwości pozwalają na klarowne widzenie nawet w najbardziej słoneczne dni oraz gwarantują niezrównaną ochronę przed promieniami UV oraz niebezpiecznym dla wzroku, intensywnym światłem odbitym.

Wyłącznie oryginalne części Ray-Ban® w Aurum Optics

Wszystkie części zamienne do okularów marki Ray-Ban® dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego są oryginalnymi elementami pochodzącymi prosto z magazynu ich producenta. Wybierając dostępne w naszym katalogu soczewki możecie mieć pewność, że otrzymacie w 100% oryginalny produkt, który doskonale dopasuje się do Waszej pary okularów przeciwsłonecznych. Niezależnie od tego, czy preferujecie klasyczne Aviatory, czy w Waszym guście są bardziej Wayfarery lub Erika – nasz produkt pomoże Wam w serwisie wszystkich najważniejszych modeli marki Ray-Ban®. Wybierzcie dostępne w naszej ofercie soczewki i sprawcie, że Wasze okulary przeciwsłoneczne będą wyglądały lepiej niż kiedykolwiek.

Dowiedz się więcej o soczewkach Ray-Ban®

Dane techniczne

Ogólne

  • Producent: 

    Ray-Ban®

  • Rodzaj akcesorium: 

    Części zamienne

Plan Serwisowy

Black November

Okulary
korekcyjne

Kup okulary w zestawie ze szkłami
korekcyjnymi o mocy +/- 2dioptrie i
badaniem wzroku. Zestawy występują w
trzech różnych wariantach cenowych:
350 zł / 450 zł / 550 zł

Oprawki

Szkła *

Badanie
wzroku

350 zł
450 zł
550 zł

SPRAWDŹ

Okulary
przeciwsłoneczne

Tylko teraz kupisz najmodniejsze okulary
tego sezonu nawet aż do -80% taniej.

Szeroki
wybór
modeli

Najlepsze
marki

Dostępne
okulary
z polaryzacją

SPRAWDŹ

* o mocy w przedziale */- 2 dioptrie. W przypadku szkieł o mocy innej wartości skontaktuj się z nami w celu indywidualnej wyceny.

Możesz być zainteresowany