Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 4

Karty podarunkowe

Szukasz dobrego pomysłu na prezent?

Wszyscy wiemy jak dużym wyzwaniem jest poszukiwanie prezentów dla naszych bliskich. W końcu każdy z nas mierzy się z nim przed rozmaitymi świętami, urodzinami przyjaciół oraz innymi oficjalnymi sytuacjami, które wymagają od nas wybrania trafionego podarku. Sytuacja może być szczególnie trudna w przypadku okularów. Dlatego w Aurum-Optics wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów i oferujemy wybór kart podarunkowych w różnych nominałach, które z pewnością doskonale sprawdzą się jako prezent dla rodziny i przyjaciół.

Dlaczego warto kupić kartę podarunkową Aurum-Optics?

Karty podarunkowe Aurum-Optics to doskonała propozycja dla osób, które nie mogą zdecydować się na wybór prezentu dla swoich bliskich. Karty dostępne są w nominałach 100 zł, 200 zł, 250 zł, 500 zł i 1000 zł. Każda z nich jest ważna przez 12 miesięcy i może zostać wykorzystana do opłacenia wszystkich produktów z asortymentu oraz usług oferowanych w salonach. Dzięki karcie podarunkowej możemy zakupić między innymi dostępne w katalogu Aurum-Optics okulary korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne oraz funkcjonalne akcesoria. Pośród nich odnajdziemy doskonałej jakości produkty największych marek optycznych na rynku, jak Ray-Ban, Tom Ford, Prada, Dolce & Gabbana, Persol czy Oakley. Możemy opłacić nią także badanie wzroku wykonywane w salonach stacjonarnych. Wszystko to czyni ją pomysłem na praktyczny i trafiony podarek. Wybierz kartę Aurum-Optics i podaruj swoim bliskim idealny prezent!

Jak wykorzystać kartę podarunkową Aurum-Optics?

Karty podarunkowe Aurum-Optics można zakupić zarówno w sklepie internetowym, jak i salonach stacjonarnych dostępnych na terenie całej Polski. Jeśli chcemy wykorzystać ją w zamówieniu online musimy podczas finalizacji zamówienia wybrać opcję „Zapłać bonami” i wpisać kod znajdujący się na odwrocie karty. Podczas zakupów w sklepie stacjonarnym wystarczy poinformować sprzedawcę przed dokonaniem transakcji. Robiąc zakupy nie musimy martwić się o to, by ich cena całkowicie pokrywała się z nominałem karty. W przypadku kwoty zakupów przekraczającej wartość karty istnieje możliwość dopłacenia różnicy. Z kolei gdy wartość jest niższa pozostałe środki zostają zachowane na karcie. Szczegółowe informacje można również znaleźć w regulaminie dostępnym na naszej stronie internetowej.

Zwrot pieniędzy na kartę podarunkową do 30 dni!

Chcesz zwrócić okulary zakupione w sklepie internetowym Aurum-Optics, a minął regulaminowy termin 14 dni? Dokonaj zwrotu do 30 dni od zakupu i otrzymaj zwrot należności na kartę podarunkową! Kartę można wówczas wykorzystać przez 12 miesięcy od jej zasilenia zwracanymi środkami.