Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 8

Zestawy czyszczące

Zatroszcz się o swoje okulary

Każdy właściciel okularów doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno uporać się z zabrudzeniami powstającymi na soczewkach podczas ich codziennego użytkowania. Problem ten jest o tyle uciążliwy, że zaparowane lub brudne szkiełka okularów w znacznym stopniu wpływają na nasz komfort ograniczając zdolność widzenia. To oczywiste, że zazwyczaj w tego typu sytuacjach chcemy jak najszybciej pozbyć się irytujących plam, smug czy odcisków palców.

Niestety, często przez nieuwagę albo pośpiech popełniamy błędy, które mogą negatywnie wpłynąć na żywotność oraz wytrzymałość naszych soczewek. Przecierając szkiełka fragmentem T-shirta lub kawałkiem ręcznika papierowego narażamy się na powstanie trwałych rys, które zmniejszają klarowność naszego widzenia. Doczyszczenie uciążliwych zabrudzeń jest również trudne, gdy korzystamy wyłącznie z bieżącej wody. Jeśli faktycznie zależy Ci na zatroszczeniu się o czystość swoich soczewek oraz chcesz mieć pewność, że podczas ich pielęgnacji nie uszkodzisz okularów, skorzystaj z zestawów czyszczących dostępnych w ofercie sklepów Aurum Optics.

Najwyższej jakości ściereczki do okularów

Kiedy czyścimy swoje okulary powinniśmy zwracać uwagę na to, aby korzystać wyłącznie ze specjalnych ściereczek wykonanych z mikrofibry. Miękkość i delikatność tego materiału sprawiają, że czyszczenie jest wygodne i bezpieczne dla szkieł. Ściereczki z mikrowłókna stanowią doskonałą alternatywę dla chusteczek lub fragmentów koszuli, których chropowata faktura doprowadzić może do powstania niemożliwych do usunięcia zadrapań na powierzchni soczewki.

Akcesoria do pielęgnacji okularów firmy HAYNE

Jeśli chcemy odpowiednio zatroszczyć się o swoje okulary, powinniśmy również zdecydować się na zakup odpowiedniego płynu czyszczącego. Osobiście rekomendujemy dostępny w naszej ofercie płyn HAYNE Lens Cleaner, który możesz również nabyć w zestawie z naszymi ściereczkami z mikrofibry. Właściwości płynu czyszczącego HAYNE sprawiają, że nie tylko idealnie sprawdzi się podczas czyszczenia okularowych soczewek szklanych lub z tworzywa sztucznego, ale pomoże także w pielęgnacji gogli narciarskich, a nawet monitorów komputerów czy ekranów smartfonów. Dzięki niemu z łatwością pozbędziesz się wszystkich, nawet najbardziej uciążliwych zabrudzeń oraz sprawisz, że soczewki Twojej ulubionej pary okularów będą znów lśniły dawnym blaskiem. Płyn HAYNE ma również właściwości antystatyczne, dzięki którym szkiełka okularowe dłużej zachowają swoją czystość.

Wszystkie osoby noszące okulary zmagają się w zimie z problemem parowania okularów po wejściu do ciepłego pomieszczenia. Idealne rozwiązanie stanowić będzie płyn czyszczący HAYNE MIST Anti-Fog, który znajdziesz w naszej ofercie w zestawie ze specjalną ściereczką z mikrofibry. Płyn HAYNE Anti-Fog neutralizuje efekt parowania soczewek oraz pozwala skutecznie pozbyć się uciążliwości, która od zawsze towarzyszyła nam podczas chłodniejszych dni.

Wygodne czyszczenie okularów w każdym miejscu

Doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie chcą zawsze nosić ze sobą buteleczki płynu czyszczącego są chusteczki nawilżane HAYNE. Jedno opakowanie zawiera 30 sztuk chusteczek, których opakowanie i wielkość sprawiają, że bez problemu zmieszczą się do kieszeni lub portfela. Możesz zawsze mieć je pod ręką na wypadek, gdyby soczewki Twoich okularów uległy zabrudzeniu. Chusteczki mają również właściwości antystatyczne oraz – podobnie jak płyn czyszczący HAYNE – nie zawierają alkoholu ani amoniaku, dzięki czemu nie zagrażają materiałowi, z którego wykonane są soczewki oraz mogą być stosowane nawet przez alergików.