Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Polaryzacja

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 9

Okulary Polaroid

Damskie okulary przeciwsłoneczne Polaroid

Kiedyś kojarzona z aparatami fotograficznymi, dziś słynąca ze stylowych okularów przeciwsłonecznych marka Polaroid zjednuje sobie sympatię użytkowników na całym świecie. Od pierwszych sukcesów firmy minęło już ponad 75 lat. Do dziś kładzie ona duży nacisk na to, by tworzone przez nią okulary przeciwsłoneczne charakteryzował nie tylko unikalny, atrakcyjny design, ale też możliwie najlepsza ochrona przed UV. W tym celu marka wykorzystuje zarówno starannie selekcjonowane projekty, jak i najnowocześniejsze technologie. Efektem jest różnorodna grupa pięknych oprawek wyposażona w soczewki z wysokiej jakości filtrami przeciwsłonecznymi. To okulary, z którymi można cieszyć się piękną pogodą, mając pewność, że wzrok jest chroniony, a wizerunek uatrakcyjniony i modny.

Różnorodna oferta przeciwsłonecznych okularów Polaroid

W katalogu marki mieszczą się zarówno eleganckie, jak i casulowe, czy wręcz sportowe okulary przeciwsłoneczne. Klientki mają do dyspozycji niezwykle modne, okrągłe okulary – znane również jako „lenonki”, bardzo kobiece „kocie” oprawki i „muchy”, okulary prostokątne i kwadratowe, a nawet słynne „aviatory” i niestandardowe okulary geometryczne – zachwycające nie oczywistością formy. 

Uwagę zwraca również różnorodność dostępnych kolorów. Panie mogą wybierać między okularami przeciwsłonecznymi w stonowanych barwach (czerni, brązie, kolorze bordowym i granatowym) i w wyróżniających się, odważnych kolorach (bieli, różu, czerwieni, zieleni). Kolorystyka ta obejmuje zarówno oprawkę, jak i soczewki. Co więcej, marka oferuje szkła nie tylko jednokolorowe, ale też cieniowane i z dodatkowymi powłokami, na przykład polaryzacyjną. Tym samym damskie okulary przeciwsłoneczne Polaroid stają się odpowiednie dla pań w różnym wieku, różnej urodzie i różnym guście.

Pewność i wygoda użytkowania

W kontekście przeciwsłonecznych okularów duże znaczenie ma jakość oferowanej ochrony przed słońcem. Marka Polaroid w tym przoduje. Oferuje bowiem soczewki zdolne zabezpieczyć oko w blisko stu procentach. Dzięki technologii termofuzyjnej (innej niż próżniowo-ciśnieniowa stosowana w okularach wielu innych producentów) szkła są cieńsze w zewnętrznej części i tym samym oferują lepszą widoczność – z większym polem widzenia. Wykorzystanie wytrzymałych, ale lekkich i elastycznych tworzyw pozwoliło marce na stworzenie okularów idealnie dopasowujących się do twarzy i odpornych na zniekształcenia. Okulary przeciwsłoneczne Polaroid dla pań to bez wątpienia okulary na lata!

Okulary przeciwsłoneczne Polaroid dla kobiet – w Aurum Optics

W sklepie internetowym i salonach optycznych Aurum Optics oferujemy wyłącznie oryginalne okulary marki Polaroid. To produkty objęte gwarancją producencką. O takim designie i wytrzymałości, jakich oczekują Klienci. Osobom, które nie są zdecydowane na konkretny model oprawek, polecamy skorzystanie z porady naszego stylisty – online lub w salonie stacjonarnym. Konsultant pomoże w doborze okularów do kształtu twarzy, kolorów włosów, gustu oraz aktualnej mody.