Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 90

  Okulary Jimmy Choo

  Damskie okulary przeciwsłoneczne Jimmy Choo

  Jimmy Choo – projektant i producent pochodzący z Malezji – już od młodego wieku zdradzał ogromny talent twórczy. Wychowany w rodzinie szewca, swoją pierwszą parę butów stworzył podobno już w wieku 11 lat. Swoje zdolności rozwijał następnie w Anglii, w szkole mody będącej częścią dzisiejszego London College of Fashion. Lata doświadczeń oraz estyma, jaką Jimmy Choo cieszył się pośród gwiazd i celebrytów doprowadziły do stworzenia przez niego własnej marki w roku 1996. Założył ją wraz z Tamarą Mellon – redaktorką brytyjskiej edycji czasopisma Vogue. Mówi się, że symbolem szczególnej popularności szpilek Jimmy’ego Choo stały się dwa czynniki – długoletnia przyjaźń i współpraca projektanta z Księżną Dianą oraz pojawienie się marki w serialu „Sex w wielkim mieście”. Do dnia dzisiejszego marka malezyjskiego projektanta cieszy się niesłabnącą popularnością pośród najbardziej wymagających Klientek na całym świecie. W szpilkach Jimmy’ego Choo występowały sławy takie, jak Julia Roberts, Kim Kardashian, Beyoncé czy Madonna.

  Okulary przeciwsłoneczne z myślą o kobietach

  Obecnie marka Jimmy Choo uwzględnia w swoich katalogach nie tylko wybór najwyższej jakości obuwia damskiego, ale również eleganckich damskich okularów przeciwsłonecznych. Podobnie, jak słynne szpilki projektanta, również oferowane przez niego oprawki zwracają uwagę ogromną elegancją oraz damskim stylem, podkreślającym urodę Klientek. Pośród okularów przeciwsłonecznych dostępnych w ofercie dominują typowo kobiece oprawki w stylu kocim oraz motylki. Oprawki Jimmy’ego Choo stanowić będą doskonałe dopełnienie modnej biznesowej lub codziennej stylizacji.

  Moda i komfort

  Okulary przeciwsłoneczne Jimmy’ego Choo wyróżniają się nie tylko przyciągającą spojrzenie warstwą estetyczną, ale również niezrównanym komfortem widzenia, wygodą noszenia oraz wytrzymałością. Oprawki powstają przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów tworzywowych i metalowych, w oparciu o skrupulatne projekty. Dzięki nim okulary sprawdzą się nie tylko jako ekskluzywny dodatek, ale również codzienna, praktyczna ochrona przed promieniami UV oraz przemęczeniem wzroku.

  Oryginalne okulary przeciwsłoneczne Jimmy Choo w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics oferujemy wybór najlepszych, w 100% oryginalnych damskich okularów przeciwsłonecznych słynnej marki Jimmy’ego Choo. Wszystkie modele dostępne w naszej ofercie objęte są 2-letnią gwarancją producencką. Klientkom, którym zależy na odnalezieniu idealnie dopasowanej pary okularów przeciwsłonecznych polecamy konsultacje z naszymi stylistami. Nasi eksperci doskonale znają ostatnie trendy oraz panującą modę i zawsze służą dobrą radą, która może okazać się nieoceniona podczas poszukiwania doskonale dopasowanych okularów.