Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 111

  Okulary Jimmy Choo

  Okulary korekcyjne Jimmy Choo

  Jimmy Choo to projektant mody malezyjskiego pochodzenia. Urodzony w rodzinie szewca, od młodego wieku zdradzał inklinacje do produkcji butów. W roku 1996, wraz z redaktorką brytyjskiej edycji Vogue Tamarą Mellon, otworzył w Londynie swój pierwszy markowy sklep. Nowy dom mody szybko zjednał sobie zwolenników pośród ludzi poszukujących luksusowych rozwiązań, a szpilki Jimmy’ego Choo wkrótce stały się niekwestionowanym symbolem elegancji. Do największych sympatyków projektanta należała Księżna Diana, często publicznie występująca w jego butach. Obecnie Jimmy Choo rozszerza swoją działalność również na ekskluzywne akcesoria, pośród których znajdziemy wysokiej jakości okulary korekcyjne.

  Wyrafinowane oprawki korekcyjne marki Jimmy Choo

  Okulary Jimmy’ego Choo odznaczają się tymi samymi cechami, które zadecydowały o popularności jego obuwia. Dom mody oferuje oprawki, które wyróżniają się najwyższą jakością wykonania oraz niespotykanym szykiem. W katalogu produktów odnajdziemy oryginalne wariacje klasycznych kształtów. Pośród oprawek znajdziemy modele w podkreślających kobiecy charakter kształtach kocich, a także okulary okrągłe oraz kwadratowe, które z pewnością przypadną do gustu zwolennikom tradycji.

  Najwygodniejsze okulary korekcyjne w domu mody Jimmy Choo

  Wykorzystanie wyłącznie najwyższej jakości materiałów oraz nastawienie na lekkie designy sprawiają, że oprawki Jimmy’ego Choo odznaczają się niezrównaną wygodą oraz komfortem widzenia. Dzięki wytrzymałości i poręczności, modele marki doskonale sprawdzą się jako okulary do czytania, pracy i jazdy samochodem.

  Gwarancja oryginalności w salonach Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics znajdziemy wyłącznie w 100% oryginalne, objęte gwarancją okulary korekcyjne marki Jimmy Choo. Osobom poszukującym inspiracji w wyborze oprawek polecamy pomoc ze strony naszych stylistów, z którymi skontaktować można się online lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych. Nasi konsultanci zawsze służą pomocą dotyczącą odpowiedniego doboru okularów do kształtu twarzy oraz doskonale znają ostatnie trendy.