Wczytuję dane...

pani w okularach

Zyskaj rabat
na drugą parę szkieł

Jeśli na co dzień korzystasz z okularów korekcyjnych, bez wątpienia zdajesz sobie sprawę z tego, że zawsze warto mieć pod ręką drugą parę.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zapasowej pary okularów, modelu okularów sportowych, czy też okularów przeciwsłonecznych z korekcją na letnie dni – w Aurum Optics mamy ofertę dla Ciebie!

Dokonując zakupu okularów korekcyjnych w naszych salonach, drugą parę szkieł okularowych nabędziesz z rabatem w wysokości 50%!*

* Rabat 50% dotyczy drugich tańszych soczewek korekcyjnych o tych samych parametrach optycznych. Promocja dotyczy zakupu dwóch kompletów medycznych (oprawa korekcyjna + soczewki). Rabat 50% może zostać nadanych na drugie tańsze szkła w okresie 14 dni od zakupu pierwszej pary okularów.

Wybierz swoją drugą parę

Zakup w salonie

Planujesz zakup okularów korekcyjnych, ale nie masz jeszcze recepty? Może zdaje Ci się, że pogorszył Ci się wzrok i chcesz upewnić się, w czym problem? Jeśli tak, jesteś w dobrym miejscu. We wszystkich salonach optycznych Aurum Optics przyjmują wykwalifikowani specjaliści – optometryści oraz okuliści. Nasi fachowcy przeprowadzą badanie Twojego wzroku, a także pomogą Ci w wyborze typu okularów i soczewek dopasowanych do wszystkich Twoich potrzeb. Na miejscu możesz skorzystać również z porady stylistów okularowych oraz znaleźć rodzaj okularów idealnie dopasowany do Twojego typu urody, fryzury oraz preferowanej garderoby. Serdecznie zapraszamy!

Znajdź swój salon

SPRAWDŹ INNE PROMOCJE