Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 6

Okulary Chloe

Okulary korekcyjne Chloe

Dom mody Chloe został założony w roku 1952 i szybko stał się międzynarodowym fenomenem. O charakterze marki zadecydował w dużej mierze wkład Karla Lagerfelda – słynnego niemieckiego projektanta, który wypracował fundamenty stylu francuskiej marki. Już na wczesnym etapie działalności dom mody zjednał sobie gwiazdy światowego formatu, jak Jackie Kennedy i Brigitte Bardot. Trend ten utrzymuje się do dziś – w kreacjach Chloe pojawiają się sławy pokroju Marion Cotillard, Madonny czy Cameron Diaz. Jednym z fundamentów ogromnej popularności jest postawienie na połączenie elegancji oraz swobodnego, lekkiego stylu rodem z lat 70. Efektem tego niekonwencjonalnego mariażu jest oryginalna moda żeńska, skierowana do odważnych, świadomych swojego charakteru kobiet.

Szykowne okulary korekcyjne

W ofercie domu mody Chloe odnajdziemy również wybór ekskluzywnych akcesoriów, do których należą między innymi modne okulary korekcyjne. Podobnie, jak pozostałe produkty z katalogów marki, także i oprawki odznaczają się gustownym połączeniem nowoczesnego stylu z zapożyczeniami z bezpretensjonalnych designów rodem z europejskiej bohemy lat 70. Szczególną uwagę naszych Klientek bez wątpienia zwrócą nie tylko okulary kwadratowe i okrągłe w klasycznym stylu, ale również modne oprawki w stylu kocim. W ofercie znajdą się również okulary zaprojektowane z myślą o mężczyznach. Oryginalny styl i wysoka jakość wykonania sprawiają, że okulary marki Chloe bez wątpienia przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym estetom.

Okulary modne i wygodne

Dzięki wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów oraz mistrzowskiemu designowi, oprawki korekcyjne domu mody Chloe charakteryzują się niespotykaną wytrzymałością oraz komfortem widzenia i noszenia. Dzięki temu bez problemu sprawdzą się jako praktyczne okulary do czytania, pracy przy komputerze lub jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności w Aurum-Optics

Wszystkie modele okularów korekcyjnych Chloe dostępne w sklepie internetowym i salonach stacjonarnych Aurum-Optics są objęte dwuletnią gwarancją producenta, która uprawnia do skorzystania usługi serwisowej w przypadku uszkodzenia oprawek. Dzięki niej nie będziemy musieli martwić się podczas codziennego użytkowania okularów. Klientom i Klientkom wahającym się podczas wyboru oprawek polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci doskonale znają panujące trendy i pomogą dobrać odpowiednie okulary do kształtu twarzy i osobistego stylu.