Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 6

Okulary Marc Jacobs

Okulary korekcyjne Marc Jacobs

Marc Jacobs zaczął świecić sukcesy w świecie mody w bardzo młodym wieku. Jeszcze jako student stworzył swoją pierwszą kolekcję, która od razu odniosła sukces i otworzyła mu drzwi do dzisiejszej, międzynarodowej kariery. Jacobs miał 23 lata, gdy w roku 1986 zapoczątkowywał swoją markę i od tamtego czasu poświęca się kreowaniu najwyższej jakości, luksusowego stylu, łączącego konwencję mody ulicznej z luksusowymi rozwiązaniami. Przez lata projektant pełnił funkcję głównego dyrektora kreatywnego w ekskluzywnym domu mody Louis Vuitton, obecnie oddaje się pracy nad autorskimi projektami na swoich własnych zasadach. Jego kreacje reprezentowane były przez sławy takie, jak Kate Moss, Jessica Lange czy Winona Ryder.

Ekskluzywna jakość w casualowym stylu

Dziś w katalogu marki Marc Jacobs znajdziemy również serię wyjątkowych okularów korekcyjnych, które doskonale odzwierciedlają główną filozofię jej założyciela. Oprawki łączą bezpośrednią prostotę casualowego stylu z wyrafinowanym charakterem ekskluzywnych akcesoriów. Ten mariaż dwóch konwencji sprawia, że okulary doskonale sprawdzą się nie tylko na co dzień, ale również podczas bardziej uroczystych okazji. Marc Jacobs wykorzystuje klasyczny design, któremu nadaje zupełnie nowego, niespotykanego charakteru. Pośród oferowanych modeli znajdziemy więc zwracające uwagę wariacje na temat okularów kwadratowych i prostokątnych, ale również mniej konwencjonalne oprawki kocie, okrągłe i w nieregularnych kształtach. Z pewnością znajdą one swoich zwolenników pośród osób chcących podkreślić swój silny charakter i wyjątkową osobowość.

Komfort widzenia i materiały najwyższego rzędu

Modele okularów z oferty Marca Jacobsa zostały wykonane wyłącznie z najwyższej jakości materiałów. Wytrzymałością i wygodą odznaczają się zarówno oprawki metalowe, jak i te z tworzywa, które wykorzystują specjalnie stworzony optyl, który charakteryzuje się poza tym znacznie wyższą lekkością. Komfort noszenia oraz widzenia sprawiają, że oprawki z katalogu doskonale nadają się jako okulary do pracy, czytania lub jazdy samochodem.

Gwarancja oryginalności okularów Marc Jacobs w Aurum-Optics

W ofercie sklepów internetowych oraz salonów Aurum-Optics znajdziemy wyłącznie w 100% oryginalne, objęte dwuletnią gwarancją okulary Marca Jacobsa. Klientom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do kształtu twarzy i indywidualnego stylu polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci mogą udzielić pomocy online lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych znajdujących się na terenie całego kraju.