Wczytuję dane...
POZNAJ NASZE TRENDY. INSPIRACJE OD @CONFASSION

Chcesz poczuć się tak, jakbyś właśnie zeszła z wybiegu? Zainspiruj się słowami Wiktorii Celmer "Moda jest sztuką, a nie ślepym podążaniem za trendami". Wiktoria używa jej, by wyrazić siebie, a nie kopiować innych. Zainspirowana rockiem, starym Hollywood oraz kobiecym pięknem. Jej stylizacje nawiązują do twórczości Karla Lagerfelda, Versace i Gucci. Dla @confassion czerwona szminka to must have.

Kup w promocji

PODKREŚL CHARAKTER PONADCZASOWYM MODELEM

Glam rodem z najlepszych wybiegów, można uzyskać dzięki ciekawym dodatkom. Oprawki we wzór tortoise (nazwa pochodzi od żółwiej skorupy, na której wzorowany jest ten print) to zawsze dobry wybór. Są ponadczasowe i uniwersalne. By podkreślić ich modowy charakter, warto postawić na zaczesane do tyłu „mokre włosy” i nieoczywisty makijaż.

Kup w promocji

ZAWSZE MODNA KLASYKA

Rock jest wiecznie żywy. Tak samo jak rockowe oprawki Ray-Ban w złocie. Genialne do czerwonej szminki, ramoneski, bandamki. Nadają charakteru. Warto jednak podkreślić, że noszone do np. oversizowego garnituru, wyglądają elegancko i dopełniają strój, nie obciążając go.

Kup w promocji

ODWAŻNY DESIGN I WYRAZISTOŚĆ

Versace kojarzy się ze złotem i przepychem. Złote okulary w stylu lat 70. Wiktoria podkreśliła za pomocą chusty, również Versace, w ikoniczny, barokowy print. Dopełnieniem jest pomarańczowa szminka - jakże typowa dla mody sprzed prawie 50 lat, która teraz przeżywa swój renesans.

Kup w promocji