Wczytuję dane...
Loading...

BS Junior przeciwsłoneczne

B&S to skrót dla Breitfeld & Schliekert – niemieckiej firmy wyspecjalizowanej w tworzeniu profesjonalnego sprzętu optycznego, wysokiej klasy okularów – korekcyjnych, sportowych, przeciwsłonecznych i ochronnych, a także środków czystości do soczewek i oprawek okularowych. Marka powstała w 1927 roku w Rathenow, mieście pod Berlinem będącym dawną stolicą przemysłu optycznego. Przez blisko sto lat nawiązała współpracę z kilkudziesięcioma krajami na całym świecie, do których regularnie dostarcza swoje produkty. To sprawia, że B&S jest jednym z największych na świecie dostawców artykułów detalicznych w branży optycznej. 

W naszym sklepie internetowym i salonach optycznych Aurum-Optics oferujemy wyłącznie oryginalne okulary B&S – dla dorosłych i najmłodszych, korekcyjne i przeciwsłoneczne. Zawsze w atrakcyjnych cenach i z możliwością najlepszego dopasowania oprawy dzięki bezpłatnemu doradztwu profesjonalnego stylisty.

Okulary sportowe B&S

W naszej ofercie znajdziesz innowacyjne okulary B&S, wśród których prym wiodą korekcyjne okulary sportowe. Umożliwiają one wygodne, efektywne i bezpieczne trenowanie, dzięki mocy korekcyjnej, starannie opracowanej konstrukcji uwzględniającej boczne oraz przednie strefy ochronne i dokładnym mocowaniu. Regulowana opaska pozwala na idealne dopasowanie okularów do głowy – tak, by nie poruszały się, a jednocześnie nie uciskały zbyt mocno. Z kolei transparentna oprawka nie ogranicza pola widzenia, co ma duże znaczenie w swobodzie szybkiego działania. Dostępne w szerokim zakresie mocy sferycznych mogą zostać dopasowane do potrzeb krótkowidza i dalekowidza o mniejszej lub większej wadzie wzroku. Mieszczą się tu okulary do siatkówki, tenisa, a nawet pływania.

Dziecięce okulary przeciwsłoneczne B&S

Drugą grupę okularów B&S stanowią okulary przeciwsłoneczne. To głównie modele dedykowane najmłodszym – od 2 do 12 lat. Mieszczą się wśród nich dziecięce okulary przeciwsłoneczne w bajkowych kolorach, wpadające w oko kilkulatkom oraz bardziej stonowane okulary przeciwsłoneczne dla większych dzieci. To oprawki w modnych i uniwersalnych kształtach oraz kolorach. Producent wykorzystał w nich solidne i jednocześnie lekkie materiały, które dopasowują się do stylu życia dziecka – pełnego zabaw i nieuwagi. Dopracowanie w warstwie estetycznej ułatwia rodzicom nakłonienie pociechy do regularnego korzystania z okularów przeciwsłonecznych. Oprawka staje się bowiem pożądanym elementem ubioru i wizerunku.

Profesjonalne okulary B&S – niespotykane nigdzie indziej!

Marka B&S słynie z tworzenia innowacyjnych okularów, spełniających potrzeby mniejszego, ale nie mniej ważnego grona odbiorców. To między innymi okulary ochronne z możliwością korekcji – idealne do pracy warsztatowej (z narzędziami). Posiadają dodatkowe osłony boczne i podwójny mostek dla większej stabilizacji. Producent oferuje również okulary do makijażu – z jedną soczewką, którą można przełożyć na lewo bądź prawo i wykonać idealny makijaż, korzystając z wyraźnego widzenia.

Akcesoria do okularów B&S

W sprzedaży dostępne są liczne akcesoria do okularów B&S: płyny do czyszczenia soczewek okularowych, preparaty i chusteczki zapobiegające parowaniu szkieł, łańcuszki do okularów i ściereczki z mikrofibry. Takie, które zwiększają wygodę korygowania wady refrakcji z pomocą tradycyjnych okularów.

Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Fotochromy

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 17