Wczytuję dane...

OKULARY DAMSKIE PRZECIWSŁONECZNE: WIELKI POWRÓT GRANATU

 

 OKULARY DAMSKIE PRZECIWSŁONECZNE: WIELKI POWRÓT GRANATU...

a także szafiru, indygo czy kobaltu. Kolory, o których chętnie mówimy chabrowy, jeansowy, policyjny czy atramentowy. Niezależnie od nazwy intensywne i intrygujące. Kolory te są mniej oficjalne niż czerń, kojarzą się z mundurem, zasadami, porządkiem i elegancją. Psychologia koloru opisuje je jako barwę wiarygodności, mądrości i autorytetu. Kolor tajemnicy, duchowości i głębi.

Granatowe okulary zestawisz z większością kolorów. A szczególnie dobrze będzie się prezentować z białą bluzką lub sukienką  i czerwoną szminką.

REVEAL EVOLUTION


Charakterystyczne detale powracają w nowej, lekkiej formie. To co wyróżnia tę linię, to błyszczące detale, lekkie, transparentne kolory oraz wyjątkowe geometryczne kształty. Te kocie okulary przeciwsłoneczne idealnie wpasują się do eleganckiej stylizacji. A biżuteryjny front zastąpi wszelkie biżuteryjne dodatki.


MIU MIU MU 02TS JZG5R2

MIU MIU MU 03TS SRM1V1

MICHAEL KORS - KENDALL

Michael Kors jest znanym na całym świecie, wielokrotnie nagradzanym projektantem wysokiej klasy ubrań i akcesoriów. Tym razem projektant z wrodzonym wyczuciem ducha współczesnego stylu Glamour, zaprojektował model Mk5016 117355. Klasyczny kształt pilotek urozmaicony niebieską metalową ramką  z soczewkami Flash, które redukują słoneczny odblask i nadają stylowego wyglądu. Całość nadaje wyrafinowanej elegancji, a jednocześnie nowoczesnego stylu.


NEW WAYFARER - RB 2132

Unowocześniona wersja klasycznych Wayfarerów w nieco innej interpretacji z mniejszą oprawką i delikatnie zaokrąglonym kształtem soczewek. 

Klasyczne, granatowe oprawki z mineralnymi zielonymi soczewkami, zostały zaprojektowane z myślą o łatwym dopasowaniu i wysokim poziomie jasności widzenia oraz ochrony.

Dolce&Gabbana

DG 6113 - z linii Essential, to propozycja dla osób ceniących sobie minimalizm. Delikatna granatowa ramka, stonowane kolory, sprawdzone materiały to absolutny nowy bestseller tej kolekcji!