Wczytuję dane...

Kobiecy Punkt Widzenia 2023: Metamorfozy z Aurum Optics

W tym roku świętujemy drugą już z rzędu edycję naszej akcji #KobiecyPunktWidzenia. Jej celem jest przypominać o tym, że piękno drzemie w każdej kobiecie, wystarczy je odkryć. Z tego powodu, przez cały okres od 26.02 do 02.04.2024 w naszych salonach można skorzystać z bezpłatnej usługi stylistki okularowej. Jednak od czego to się tak właściwie zaczęło?

W 2023 roku, akcja rozgrywała się na przestrzeni lutego oraz marca, tak, by uwzględnić kluczową datę całej kampanii: Dzień Kobiet (8 marca). Rozpoczynając nasze działania, kierowaliśmy się potrzebą oddania hołdu sile kobiet, a także ich różnorodności i autentyczności. Zależało nam, by pomóc każdej potrzebującej tego kobiecie poczuć się dobrze i pewnie we własnym ciele. Wierzymy, że dbanie o wygląd nie jest płytkie, a wręcz może służyć zdrowiu, oznaczać troskę czy realizację własnych potrzeb.

Konkurs: Wygraj Metamorfozę!

W Dzień Kobiet, 8 marca 2023 roku, zorganizowaliśmy konkurs na Instagramie. Aby wziąć udział, uczestniczki musiały odpowiedzieć na pytanie: „Co byś zrobiła dla siebie gdybyś nie miała żadnych ograniczeń?”

Dziesiątki kobiet podzieliły się z nami swoimi historiami, kompleksami i marzeniami. Spośród nich, udało nam się wytypować trzy zwyciężczynie, które otrzymały od nas pełną metamorfozę z doborem dwóch par okularów (korekcyjne i przeciwsłoneczne z korekcją) z udziałem stylistki, fryzjera i makijażystki. Dwóm innym, podarowaliśmy wyróżnienia w postaci voucherów o wartości 500 zł na okulary korekcyjne.

Z laureatkami naszego konkursu spotkaliśmy się w salonie przy Pl. Grzybowski w Warszawie.

Metamorfozy

Wiktoria

Typ urody Wiktorii to wiosna. Do jej ciepłej karnacji świetnie sprawdziły się oprawki w różowym złocie, które pięknie rozświetliły okolicę oka. Subtelna forma, pokreśliła urodę, nie przytłaczając jej.

Wiktoria ma twarz okrągłą - wybraliśmy model bardziej pociągły, wysunięty na policzek, aby wizualnie dodać pociągłości buzi. Kocia forma górnej części oprawy wyciągnęła opadające oko do góry.

metamorfoza Wiktoria

Magdalena

Magdalena to przedstawicielka typu urody lato.

Podczas doboru oprawek skupiliśmy się na podkreśleniu pięknych oczu oraz uwydatnieniu policzków. Dzięki czarnej zewnętrznej części, wybrane okulary obramowały oczy, a złoty środek nadał im blasku.

Uniwersalna kolorystyka oprawek była idealnym uzupełnieniem codziennych stylizacji.

Anna

Anna to przedstawicielka typu urody lato. Większa tarcza soczewki, którą wybraliśmy, wizualnie dodała pociągłości jej okrągłej twarzy, a oprawki w chłodnym odcieniu złota świetnie wkomponowały się w jej typ urody.

Anna ma piękne kręcone włosy - stylizując ją zależało nam na podkreśleniu naturalnego piękna. Ósemkowy miękki kształt oprawki okularowej nawiązywał do naturalnej struktury włosów.

Wydarzenie ze Stylistką Okularową

Pełna metamorfoza z udziałem stylistki, fryzjera i makijażystki została przeznaczona dla trzech szczęśliwych zwyciężczyń naszego konkursu, jednak nie był to koniec naszych działań na rzecz kobiecej pewności siebie!

Jeszcze w tym samym miesiącu zorganizowaliśmy ogólnodostępne wydarzenie na Pl. Grzybowskim w Warszawie. Odbyło się ono w dn. 17-18.03.2023 r. i wziąć udział w nim mogła każda chętna osoba. Podczas wydarzenia, skorzystać można było z bezpłatnej konsultacji u naszych najlepszych stylistek okularowych, a także skusić się na poczęstunek i wziąć udział w warsztatach tematycznych z udziałem gości specjalnych.

Kobiecy Punkt Widzenia w Aurum Optics

#KobiecyPunktWidzenia stał się akcją nam niezwykle bliską, której szczerze wyczekujemy. Zarówno w zeszłym, jak i w tym roku, jest nam niezmiernie miło patrzeć jak kobiety odkrywają siebie, eksperymentują podczas konsultacji stylistycznych i wychodzą z nich z uśmiechem na twarzy. Chcemy być tu dla Was i wspierać każdą kobietę na jej drodze ku samoakceptacji i dobremu samopoczuciu.

Pamiętajcie, że do 02.04.2024 wciąż możecie skorzystać z bezpłatnej konsultacji stylistycznej w 17 lokalizacjach w całej Polsce. Serdecznie zapraszamy Was do naszych salonów!