Wczytuję dane...

Jak przebiega wybór okularów przeciwsłonecznych z korekcją w Aurum Optics?

Jak przebiega wybór okularów przeciwsłonecznych z korekcją w Aurum Optics

Zakup okularów przeciwsłonecznych z korekcją potrafi być przerażający, szczególnie, jeśli jest to nasz pierwszy raz. Zwykle wiąże się on z długim procesem zakupowym, szerokim wyborem i wysokimi cenami, które niejednokrotnie okazują się przytłaczające i zniechęcające. W Aurum Optics wierzymy jednak, że proces zakupowy powinien być tak prosty i przejrzysty jak to tylko możliwe. Chcemy więc pomóc Ci zapoznać się z nim od A do Z!

Dlaczego warto rozważyć okulary przeciwsłoneczne z korekcją?

Okulary przeciwsłoneczne powinny być nieodłącznym elementem naszego wyposażenia całym rokiem. Chronią nas one przed szkodliwym promieniowaniem UV, które zagraża naszym oczom nawet zimą, a dodatkowo zapewniają dodatkową osłonę przed zanieczyszczeniami i urazami. Ponadto, zapewniają one dodatkowy komfort w codziennym funkcjonowaniu.

Okulary przeciwsłoneczne z korekcją są doskonałym rozwiązaniem dla osób z wadą wzroku, a ich funkcjonalność nie różni się niczym od zwykłych okularów przeciwsłonecznych.

Jak przebiega proces wyboru okularów przeciwsłonecznych z korekcją?

1. Aby zrealizować dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb okulary przeciwsłoneczne z korekcją, zapisz się na bezpłatne badanie wzroku w Aurum Optics przez formularz, które znajdziesz tutaj.

2. Na wizytę przyjdź wypoczęty/a, najlepiej bez makijażu i soczewek kontaktowych. Zabierz ze sobą wyniki z poprzedniego badania, a także okulary lub soczewki z których korzystasz na co dzień.

3. Po badaniu wzroku, wybierz oprawki, które Ci się podobają. W naszych salonach czeka na Ciebie szeroki wybór dostępnych modeli markowych okularów w konkurencyjnych cenach. W wyborze może Ci pomóc jedna z naszych stylistek okularowych, która określi Twój typ kolorystyczny, kształt twarzy i pomoże przy wyborze idealnej pary. Na taką usługę również możesz zapisać się przez formularz, który znajdziesz tutaj.

4. Wybierz rodzaj i kolor soczewek. Możesz wybrać spośród: soczewek barwionych, soczewek fotochromowych, soczewek z polaryzacją, soczewek lustrzanych lub soczewek PRIZM.

5. Poczekaj na gotowe okulary!

Podsumowanie

Okulary przeciwsłoneczne z korekcją to inwestycja w Twoje zdrowie i komfort, a także modny dodatek, który przyda się każdej osobie z wadą wzroku.

Jeśli wciąż nie jesteś pewny/a czy zdecydować się na ich zakup, odwiedź jeden z naszych salonów lub skorzystaj z usługi Optyka Online, który odpowie na Twoje pytania.