Wczytuję dane...

OKULARY MĘSKIE KOREKCYJNE: STYL BIZNESOWY

Czas na styl biznesowy! Klasyczny i elegancki krój biznesowy zyskuje niepowtarzalny charakter dzięki nowoczesnym i wąskim zausznikom. W tym stylu liczy się modna mieszanka materiałów i wyraźne odcienie szarości i czerni spotykające się, z lekkim metalicznym  zausznikiem.

WYRAFINOWANE OKULARY - EA 1058

Czerpiąc inspiracje prosto z wybiegu, marka stworzyła wyrafinowaną linie okularów, które wyróżniają się swoim niebanalnym, nowoczesnym krojem. Smukłe linie zauszników, perfekcyjnie kontrastują w mocną geometrią frontów, natomiast przepiękna kolorystyka nadaje całości luksusowego wyglądu.

 


PONADCZASOWY KSZTAŁT- DG 5024

Ponadczasowy model okularów, cechują się klasycznym krojem oraz minimalistyczną, metalową konstrukcją. Producent oferuje szereg zróżnicowanych modeli pod kątem kolorów, dzięki czemu będzie cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród tych klientów, którzy poszukują w okularach prostoty oraz elegancji

KLASYCZNE WZORNICTWO NA WYŻSZYM POZIOMIE

Nawiązując do dziedzictwa marki Giorgio Armani, te dwa męskie fasony, wynoszą klasyczne wzornictwo na wyższy poziom. Zastosowanie cienkiego acetatu na końcówkach zauszników, skutkuje tym, że okulary zyskują na trwałości oraz na eleganckim wyglądzie. Natomiast dopracowany technicznie bezśrubowy zawias, poprawia dopasowanie, a także stanowi luksusowe wykończenie.

GIORGIO ARMANI AR 7124 5572

GIORGIO ARMANI AR 7126 5042

 

Prawdziwy przełom w produkcji okularów!
W najnowszej ofercie, marka Ray-Ban proponuje modele wykonane z grafenu połączonego z tytanowymi zausznikami. Grafen to materiał będący 200 razy mocniejszy od stali i 6 razy od niej lżejszy. Zastosowanie grafenu pozwoliło uzyskać modele, które przybierają oryginalny charakter marki i cechują się niebywałą lekkością oraz wytrzymałością.