Wczytuję dane...

OKULARY KOREKCYJNE DAMSKIE: METAL ROUND

OKULARY KOREKCYJNE DAMSKIE: METAL ROUND

To kwintesencja stylu retro. Noszone przez legendarnych muzyków i zainspirowane przez kontrkulturę lat 60., skąd wywodzi się ich styl. Kultowe, metalowe, minimalistyczne okulary korekcyjne metal round są uwielbiane na całym świecie.

 

RX 3447V w stylu retro

Charakterystyczne metalowe, damsko-męskie okulary znane są z okrągłych szkieł oraz oryginalnego kształtu, który wciąż stanowi symbol indywidualności. Cienkie, rurkowate ramki dają uczucie lekkości. Wygięty mostek, regulowane noski i metalowe zauszniki z plastikowymi końcówkami doskonale spoczywają na nosie. Sygnatura Ray-Ban widoczna jest na wewnętrznej jak i zewnętrznej stronie zauszników. Te charakterystyczne okulary Ray-Ban doskonale pasują do małych i dużych rozmiarów twarzy.

 

GIORGIO ARMANI - AR 5068

Model opierający się głównie na klasyce połączonej ze stylem vintage, podkreśla czyste linie i smukłe formy, będące znakiem rozpoznawczym marki Giorgio Armani. Wykorzystując tytan, marka proponuje ultralekkie i tym samym niebywale wytrzymałe okulary których ciężaru nawet nie poczujesz. Metalowe wykończenia nanośników, uzupełniają spójną konstrukcję o jednolitym metalicznym odcieniu na zausznikach i froncie, wspólnie wywołując wrażenie nieposkromionej elegancji

 

 

 KOLEKCJA GIGI HADID DLA VOGUE EYEWEAR

Model VO 4084 zaprojektowany przez Gigi oferuje ekskluzywny styl, który jest seksowny, inteligentny i silny. Bazując na idei Vogue Eyewear, że “piękno to coś więcej”, Gigi przekazuję ducha prowokacji, eklektyzmu lat 90. i najnowszych trendów. Model ten stanowi interpretacje indywidualnego piękna, odzwierciedlając ekspresyjną odwagę kobiet dumnie przekazujących swoją osobowość.


PRADA CINEMA - 62TV

Kolejna interpretacja kultowej serii PRADA CINEMA. W tym wydaniu, spotykamy się z zdobionymi tradycyjnie podwójnym mostkiem oraz ciekawym połączeniem ramki ze szkłem. Ta linia to prawdziwa ekspresja kobiecości!