Wczytuję dane...

OKULARY KOREKCYJNE DAMSKIE: KLASYKA

Klasyczne okulary charakteryzują się ramkami, które wydają się ponadczasowe i nie podążają za trendami mody. Motywy typowe dla kobiet w klasycznym stylu to minimalistyczne elementy i bardziej tradycyjne kolory. Owale, prostokąty są typowymi kształtami ramek związanymi z tym stylem.

Clubmaster

Niezwykle wdzięczny kształt, wyszukane kontrasty i poręczna konstrukcja to wyznacznik optymalnego wykorzystania metalowej estetyki. Clubmastery były najbardziej popularnym stylem noszonym w latach 1950 i 1960. Kształt ten naśladuje sposób ułożenia brwi na twarzy.Swój szczyt popularności miał w USA, gdzie Clubmasters stanowiły połowę wszystkich sprzedaży okularów w latach 50. XX wieku.

Lotnik

Czy to ptak? Czy to samolot? Nie, to okulary korekcyjne! Te projekty “pilotek” z lśniącymi metalowymi detalami sprawią, że wzbijesz się ponad chmury.

AVIATOR - RX 6489

Zaprojektowany w 1937 roku model Aviator Classic Ray-Ban, początkowo przeznaczony dla amerykańskich lotników, jest obecnie jednym z najbardziej rozpoznawalnych modeli okularów na świecie. Model Aviator Classic ma ponadczasowy design, który łączy legendarny styl pilotek z wyjątkową jakością, technologią i wygodą.