Wczytuję dane...

OKULARY DAMSKIE PRZECIWSŁONECZNE: GEOMETRYCZNY POP

  

 OKULARY DAMSKIE PRZECIWSŁONECZNE:

GEOMETRYCZNY POP

Geometryczny Pop odtwarza niezwykła atmosferę radosnego i kapryśnego świata kultury pop. Zestawienia mocnych kolorów takich jak (pomarańczy, zieleni, żółtego, fioletowego czy niebieskiego) z ostrymi figurami geometrycznymi( romby, trójkąty, kwadraty) - to styl dla odważnych. Zaskakujące połączenia kolorystyczne dodaj całości surrealistycznego efektu. Osoba ubrana zgodnie z jego zasadami na pewno nie pozostanie niezauważona!


PROJEKT SPECJALNY PRADY JESIEŃ / ZIMA 17/18 

Najnowszy projekt specjalny marki czerpie inspiracje  z kolekcji ubrań i dodatków marki na sezon Jesień-Zima 17/18. Kolorowe bloki, inserty z prawdziwego aksamitu i kontrastowe kształty. Wszystkie okulary z tej linii stają się barwnymi puzzlami, nawiązującymi do estetyki lat 50-tych i 60-tych, zwłaszcza w kwestii barw.

                


GRECA TETRIS - VERSACE
Inspiracje pop-kulturą pojawiają się w wielu kolekcjach naszych marek. Linia Greca Tetris jest kolejnym przykładem – legendarny motyw marki w formie 3D i soczystych kolorach nawiązuje do legendarnej gry – Tetris.

   
 BLAZE COLLECTION - RAY BAN

Stworzone specjalnie dla pewnych siebie ludzi, którzy nie boją się łamać zasad. Te nowe, przyciągające wzrok soczewki definiują na nowo ponadczasowe profile, dodając im energii i blasku. Soczewki blaze w połączeniu z klasycznymi ikonami marki Ray-Ban, takimi jak n.in.: “Clubmaster” i “Shooter”,  dodają prowokującego wdzięku “Round”, inspirują niespokojne dusze do czerpania z uroków życia w wiecznie młodym stylu Ray-Ban.