Wczytuję dane...

Przymierz w domu

Przymierz w domu

Chcesz przetestować jakie okulary pasują do Twojej twarzy lub skonsultować się z przyjaciółmi i rodziną?  Następnie przymierz je za darmo w swoim domu.

Wiemy, że zakup okularów wiąże się z ryzykiem nie dopasowania na podstawie zdjęcia dlatego wychodząc na przeciw oczekiwaniom dajemy naszym klientom gwarancje zadowolenia!

Kupując w Aurum-Optics masz możliwość przymierzenia wybranych okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych w komfortowych warunkach we własnym domu. Możesz wybrać dowolną ilość okularów do przymierzenia a kurier DPD dostarczy je pod wskazany adres. Następnie zrelaksuj się, spokojnie przymierz i wybierz najlepsze dla siebie, możesz nawet zaprosić znajomych aby pomogli w wyborze. Kiedy podejmiesz decyzje poinformuj nas o tym a my wyślemy kuriera po odbiór okularów które Ci nie odpowiadają, po ich otrzymaniu zwrócimy nadpłaconą kwotę. W przypadku zamawiania również soczewek optycznych szczególnie istotne jest sprawdzenie czy okulary będą Ci odpowiadać przed zamontowaniem ich do oprawek.

1. Za pomocą naszych filtrów zamów okulary, które Ci się podobają

Po zamówieniu kurier DPD bezpłatnie dostarczy je do Ciebie na podany adres. Nie możesz się zdecydować lub nie wiesz jakie okulary do Ciebie pasują? Sprawdź nasz poradnik lub umów się na bezpłatne spotkanie ze Stylistką Aurum-Optics.

2. Przymierz w domu

Po otrzymaniu okularów masz teraz 14 dni na zastanowienie. Zapytaj rodziny i przyjaciół. Znajdź swój wymarzony model, który pasuje do Ciebie w 100%.

3. Podejmij dezycję

Kiedy będziesz zdecydowany, poinformuj nas o tym, a my wyślemy kuriera po odbiór okularów które Ci nie odpowiadają, po ich otrzymaniu zwrócimy nadpłaconą kwotę. Jeśli kupujesz okulary korekcyjne z pewnością będziesz potrzebował szkieł. Prześlij nam dane ze swojej recepty, a my dopasujemy szkła dla Ciebie.
Wskazówka: Nie masz recepty? Odwiedź salon Aurum-Optics w celu bezpłatnego zbadania swojego wzroku.

4. Ciesz się swoimi okularami

Twoje wymarzone okulary są już u Ciebie :)

Jeśli kupiłeś okulary przeciwsłoneczne lub okulary korekcyjne bez szkieł nadal masz 30 dni na zmianę dezycji bez żadnego ryzyka.