Wczytuję dane...
Badanie wzroku w naszych salonach

Mamy profesjonalny sprzęt oraz najlepszych specjalistów. Przy zakupie okularów korekcyjnych wraz z soczewkami badanie wzroku otrzymasz za 0 zł. Nasze salony znajdziesz w 11 lokalizacjach w całej Polsce.

Zapisz się na badanie

JAK ZAPISAĆ SIĘ NA BADANIE WZROKU?
Badanie wzroku - krok 1

Wejdź na naszą stronę rezerwacji i wybierz: interesującą Cię lokalizację, usługę, termin oraz godzinę wizyty.

Badanie wzroku - krok 2

Na adres e-mail otrzymasz potwierdzenie dokonania rezerwacji. Dzień przed wizytą otrzymasz także przypomnienie o badaniu.

Bezpłatne badanie wzroku - krok 1

To wszystko! Zapraszamy do naszego salonu 10 minut przed wybranym czasem.

SPRAWDŹ NASZE USŁUGI

BADANIE WZROKU

W każdym naszym salonie posiadamy najlepszych specjalistów, którzy dzięki profesjonalnemu sprzętowi zbadają Twój wzrok. Nieważne czy masz astygmatyzm, krótkowzroczność czy cierpisz na cyfrowe zmęczenie oczu, nasz personel dobierze Ci odpowiednie szkła do Twojej wady i odpowie na wszystkie Twoje wątpliwości.

Czytaj więcej »

BADANIE WZROKU POD SOCZEWKI KONTAKTOWE

W Aurum-Optics oferujemy nie tylko okulary, ale także soczewki kontaktowe, które w wielu sytuacjach sprawdzą się jako najlepsza opcja korekcji wzroku. Uprawiasz sport, jeździsz na rowerze albo po prostu nie lubisz nosić okularów? To może być odpowiednia opcja dla Ciebie.

Czytaj więcej »

DIAGNOSTYKA AKOMODACJI WZROKU

Dysfunkcje akomodacji są jednymi z najczęściej wykrywanych podczas badania wzroku zaburzeń. W jaki sposób dają o sobie znać? Wśród objaw dysfunkcji akomodacji są np. problemy z wyostrzaniem obrazu przy przenoszeniu wzroku daleko–blisko lub poczucie zmęczenia i spadek ostrości widzenia wieczorem oraz w gorszych warunkach oświetlenia.

Czytaj więcej »

FAQ

Badanie wzroku ma na celu określenie korekcji jednoocznej i obuocznej, którego celem jest uzyskanie najlepszego i komfortowego widzenia. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, dlatego badanie wzroku trwa ok. 20-40 minut. Badanie wykonać mogą osoby dorosłe oraz młodzież powyżej 16 roku życia.

Przebieg badania:
1. Wywiad z pacjentem.
2. Wstępne badanie komputerowe (autorefraktometr).
3. Ocena ostrości wzroku.
4. Pomiar wad wzroku (krótkowzroczność, dalekowzroczność, astygmatyzm i starczowzroczność).
5. Badanie widzenia obuocznego.
6. Zaproponowanie odpowiedniego rodzaju korekcji.

To bardzo proste! Wystarczy kliknąć TUTAJ i wybrać usługę "Dni Dobrego widzenia - zbadaj swój wzrok".

Możesz również skontaktować się z nami:

Przed badaniem wzroku nie są konieczne szczególnie wymagające i czasochłonne przygotowania. Warto pamiętać o zabraniu ze sobą swoich poprzednich okularów lub wyniku ostatniego badania wzroku. Jeśli nosisz soczewki kontaktowe, zaleca się je ściągnąć minimum 45 minut przed badaniem.