Wczytuję dane...

Okulary Ray-Ban®

Okulary Korekcyjne Damskie Ray-Ban

Legendarna marka Ray-Ban swój początek odnotowała w 1937 roku. Od początku zajmowała się jedynie produkcją okularów. Pierwszym modelem były popularne na całym świecie okulary typu Aviator z soczewkami przeciwsłonecznymi. Jednakże w ciągu 77 lat istnienia marka ta wypuściła na rynek wiele serii okularów korekcyjnych, które łączą w sobie oryginalny styl i komfort w codziennym użytkowaniu.

Wszystkie okulary korekcyjne zbudowane są na podstawie 2 uzupełniających się założeń. Po pierwsze posiadają ponadczasowy wygląd uwielbiany przez gwiazdy Hollywood jak i przez wszystkie kobiety na całym świecie. Po drugie zaś wykonywane są z najlepszych materiałów, które gwarantują komfort w codziennym użytkowaniu.

Wśród dostępnych modeli znajdziemy takie, które wykonane są m.in. z włókna węglowego, metalu czy bardzo trwałego plastiku. We wszystkich modelach istnieje również możliwość wstawienia szkieł progresywnych.

Wśród dostępnych kolekcji znajdziemy:
• Youngster - przeznaczone dla nastolatek w wieku 13-21 lat wyróżniająca się świeżymi, modnymi okularami w ciekawych kolorach.
• Ikony - odpowiedniki najsłynniejszych modeli aviatora, wayfarera i innych, które posiadają silny charakter i osobowość.
• Highstreet - okulary wyróżniające się klasycznym stylem marki Ray-Ban połączonym z współczesnymi trendami mody.
• Active lifestyle – wygodne i klasyczne modele reprezentujące swobodny styl.
• Tech – kolekcja, która łączy najnowsze innowacje dotyczące soczewek i oprawek.

Tak bogata oferta sprawia, że każda z kobiet znajdzie model, który będzie odpowiedni do jej twarzy i osobistego gustu.  Okulary Ray-Ban są najczęściej wybieranymi okularami korekcyjnymi i polecane są wszystkim Paniom stawiającym na modnych wygląd i wygodę.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  +801 003 159
  * dla telefonów stacjonarnych
  +888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora