Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Dolce & Gabbana

Okulary damskie dolce&gabbana

Okulary Korekcyjne Damskie Dolce & Gabbana

W celu jak najlepszego scharakteryzowania marki Dolce & Gabbana należy połączyć zmysłowość tradycję oraz dozę kultury śródziemnomorskiej. Domenico Dolce i Stefano Gabbana stworzyli na tej koncepcji wyjątkową markę, która znana jest na całym świecie.

Stosunkowo młody dom mody, gdyż powstały dopiero w połowie lat 80. zajmuje się produkcją m.in. takich produktów jak ubrania, kosmetyki, perfumy i okulary. Logo marki pojawiło się ostatnio również na jednym z modeli telefonów marki Motorolla.

Wszystkie produkty wychodzące spod znaku D&G budzą pożądanie, sensację i nieustanne prowokacje łącząc w sobie współczesny luksus z śródziemnomorską tradycją. Wyróżniają się zdolnością do łamania konwencji i wykraczają poza granice kulturowe.

Jedną z linii, do której w całość pasuje powyższy opis są damskie okulary korekcyjne. Wykonane z najlepszych materiałów i charakteryzujące się najmodniejszym wyglądem łączącym w sobie wszystko to co charakteryzuje i daje jej popularność marce D&G wśród wszystkich kobiet na całym świecie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  infolinia Aurum-Optics

  888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora