Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 399

  Okulary Dolce & Gabbana

  Okulary damskie dolce&gabbana

  Okulary Korekcyjne Damskie Dolce & Gabbana

  W celu jak najlepszego scharakteryzowania marki Dolce & Gabbana należy połączyć zmysłowość tradycję oraz dozę kultury śródziemnomorskiej. Domenico Dolce i Stefano Gabbana stworzyli na tej koncepcji wyjątkową markę, która znana jest na całym świecie.

  Stosunkowo młody dom mody, gdyż powstały dopiero w połowie lat 80. zajmuje się produkcją m.in. takich produktów jak ubrania, kosmetyki, perfumy i okulary. Logo marki pojawiło się ostatnio również na jednym z modeli telefonów marki Motorolla.

  Wszystkie produkty wychodzące spod znaku D&G budzą pożądanie, sensację i nieustanne prowokacje łącząc w sobie współczesny luksus z śródziemnomorską tradycją. Wyróżniają się zdolnością do łamania konwencji i wykraczają poza granice kulturowe.

  Jedną z linii, do której w całość pasuje powyższy opis są damskie okulary korekcyjne. Wykonane z najlepszych materiałów i charakteryzujące się najmodniejszym wyglądem łączącym w sobie wszystko to co charakteryzuje i daje jej popularność marce D&G wśród wszystkich kobiet na całym świecie.