Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Dolce & Gabbana

Okulary Korekcyjne Męskie Dolce & Gabbana

Dolce&Gabanna od chwili założenia Domu Mody Dolce&Gabanna jest wyznacznikiem dobrego stylu i trendów w modzie. To na projektach tej firmy wzorują się współcześni projektanci świata mody. Kilka dekad tradycji doprowadziło do wypracowania własnego stylu, który unaocznia się w każdej, najmniejszej nawet, rzeczy wychodzącej spod znaku Dolce&Gabanna. Wszystkie można opisać jako dokładne w szczególe, wysokie w jakość użytych materiałów, nowatorskie podejście stylu, łamanie konwencji w modzie. Najważniejsze czasopisma z branży mody charakteryzują twórczość firmy jako klasycznie eleganckie, ekstrawaganckie i piękne.

Należą do nich męskie okulary przeciwsłoneczne Dolce&Gabanna. Widać w nich ideały Domu Mody. Założeniem jest by mężczyzna czuł, piękno i luksus. Tradycja formy okularów przeciwsłonecznych Dolce&Gabanna sprawia, że mężczyźni wyglądają klasycznie i elegancko,
a nuta współczesnego wzornictwa i dobór odpowiednich kolorów tworzy poczucie bycia trendy. Okulary te są projektowane z myślą o mężczyźnie i jego potrzebach.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  infolinia Aurum-Optics

  888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora