Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Versace

Okulary Korekcyjne Damskie Versace

Marka Versace  swój początek zanotowała w 1978 roku przez Gianni Versace. Jest on człowiekiem, któremu zawdzięczamy nowoczesną modę w popkulturze. Pozycja marki określana jest jako połączenie najnowszych trendów z dostępnymi cenami, jednakże pozwalającymi poczuć się w sferze wyższej.

Grupą docelową Versace są ludzie młodzi, wyrafinowani i pewni siebie. Dom mody Versace w swojej ofercie poza okularami korekcyjnymi posiada również okulary przeciwsłoneczne, akcesoria, zegarki, biżuterię i perfumy.

Warto zauważyć, że wszystkie ogólnodostępne kolekcje okularów korekcyjnych pozwalają poczuć międzynarodową sławę z wyrafinowanym symbolem włoskiego luksusu. Najnowsza kolekcja z 2014 roku to projekt specjalny sygnowany nazwiskiem Lady Gaga.

Wszystkie okulary korekcyjne wyróżniają się geometrycznym kształtem i smukłymi liniami, dzięki czemu prezentują się bardzo dobrze na każdym typie twarzy, osób chcących wyrazić swój styl i zmysłowość.


Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

SZYBKI KONTAKT

+801 003 159
* dla telefonów stacjonarnych
+888 05 06 07 
* koszt połączenia wg. stawki operatora

CZY WIESZ, ŻE ...

Zakupy w Aurum-Optics to:

- zawsze darmowa dostawa

- wygodne, szybkie płatonści

- domowa przymierzalnia

- zakupy u autoryzowanego dystrybutora