Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 175

  Okulary Prada Eyewear

  Okulary Korekcyjne Męskie Prada


  Początek marki Prada miał miejsce w 1913 roku, a jej założycielem jest Mario Prada. Początkowo sklep firmowy nosił nazwę Fratelli Prada i w swojej ofercie miał ubrania,akcesoria i skórzane włoskie torby. Ciekawostką jest to , że Mario Prada nigdy nie wierzył, że kobiety mogą odgrywać jakąkolwiek rolę w biznesie. Jednak kiedy nadszedł czas, żeby odejść jego syn nie wykazywał zainteresowania prowadzeniem firmy. Prowadzeniem firmy zajęła się Luisa Prada czyli jego córka.W roku 1919 został oficjalnym dostawcą i projektantem garderoby dla włoskiej rodziny królewskiej.

  Był to niezwykly zaszczyt dla Mario i podszedł do zadania z należytym szacunkiem i dokładnością czym zaskarbił sobie kolejne grono fanów.W 1970 roku córka Luisy Prady, Miuccia Prada dołączyła do firmy. Stworzyła ona linię produktów pod szyldem Miu Miu. 7 lat później Miuccia Prada i Patrizio Bertelli połączyli siły w pracy nad marką.

  W rezultacie firma rozwijała się jeszcze szybciej co pozwalało na tworzenie większej ilości produktów z jeszcze większym naciskiem na detale. W latach 1982- 1989 Prada zaprezentowała kolekcję butów dla kobiet, plecaków, toreb oraz otworzyła wiele sklepów firmowych w min. Londynie, Paryżu, Nowym Jorku, Madrycie i Tokyo. Współpraca Miucci Prada z włoskim inwestorem zaowocowała ślubem pary w 1987 roku. Zarys własnej marki pod szyldem Prady kreował się w głowie Miucci od samego początku. W 1993 roku utworzyła ona Miu Miu, która posiada w ofercie: okulary przeciwsłoneczne, okulary korekcyjne i różnego rodzaju akcesoria. W 2003 roku Prada oraz Miu Miu połączyły siły z Luxotticą co przełożyło się na większe możliwości produkcji okularów przeciwsłonecznych oraz okularów korekcyjnych. W naszej ofercie znajdziecie szeroki wybór kształtów i kolorów okularów korekcyjnych męskich oraz okularów korekcyjnych damskich.