Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 104

  Okulary Prada Eyewear

  Męskie okulary korekcyjne Prada

  Dom mody Prada zapisał się już w powszechnej świadomości jako synonim luksusowego stylu i od dekad świeci komercyjne oraz artystyczne triumfy. Popularność marki nie ogranicza się wyłącznie do Europy, ale sięga także Azji i Ameryki. O międzynarodowym sukcesie Prady zadecydowała wysoka jakość oferowanych przez nią produktów oraz postawienie na niekonwencjonalne projekty. Nacisk położony na najwyższy możliwy standard wykonania odzwierciedlają również doskonałe męskie okulary korekcyjne marki Prada, które znajdziemy w ofercie Aurum-Optics.

  Włoscy projektanci, światowe innowacje

  Projektanci Prady od zawsze stawiali na poszukiwanie nowych rozwiązań i wyznaczanie oryginalnych trendów. Potwierdza to również ich działalność w branży optycznej – oprawki korekcyjne marki Prada natychmiast zwracają uwagę i wyróżniają się nietuzinkowymi kształtami oraz designem stanowiącym świadectwo niezrównanej maestrii autorów. W ich rękach nawet tradycyjne oprawki kwadratowe i okrągłe nabierają niespotykanego charakteru, a słynne okulary pilotki przybierają niewidziane wcześniej formy.

  Bogata selekcja oprawek najwyższej jakości

  Katalogi marki Prada oferują szeroki wybór wyjątkowych okularów korekcyjnych. Ich ilość oraz zróżnicowanie sprawiają, że nawet najbardziej wymagający Panowie odnajdą pośród nich dobrze dopasowane oprawki, które zagwarantują im maksymalny komfort widzenia. Dzięki temu okulary Prady sprawdzą się nie tylko jako luksusowy dodatek do garderoby, ale również praktyczne okulary do czytania lub jazdy samochodem. Wysoka jakość wykonania oraz wykorzystanie materiałów z górnej półki sprawiają, że okulary Prady pochwalić można za ich niezwykłą wytrzymałość. Dzięki trwałości oprawek możemy nosić je na co dzień bez najmniejszych obaw o ich uszkodzenie.

  Kolekcja dla aktywnych – okulary korekcyjne Prada Sport

  Naszym najbardziej dynamicznym i usportowionym klientom polecić możemy również okulary korekcyjne z kolekcji Prada Sport. Lekkość i funkcjonalność oprawek sprawi, że podczas wysiłku fizycznego zapomnimy, że w ogóle mamy je na nosie. Z kolei dzięki ich umocnieniom nie będziemy musieli martwić się o ich uszkodzenie jeśli kiedykolwiek z niego spadną. Okulary Prada Sport to idealny wybór dla ludzi, którzy troszczą się nie tylko o styl, ale również o swoje zdrowie.

  Oryginalne okulary Prada w ofercie Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy naszym klientom wyłącznie oryginalne oprawki korekcyjne marki Prada. Osobom poszukującym inspiracji polecamy skorzystanie z pomocy naszych stylistów, którą otrzymać możemy online lub w jednym z salonów stacjonarnych na terenie całej Polski. Sugestie naszych stylistów pomogą wybrać Panom okulary dobrane do kształtu twarzy i indywidualnego charakteru klientów.