Wczytuję dane...

Kobiecy Punkt Widzenia 2.0

Zobacz siebie

na nowo

W tym roku powracamy z nową edycją, kontynuując naszą misję pomagania kobietom odkryć swoje piękno. W ramach naszej akcji oferujemy usługę stylistki okularowej za 0 zł. Dzięki temu każda kobieta ma szansę spojrzeć na siebie z nowym spojrzeniem. Bo każda z nas zasługuje na to, by odkryć swoją wyjątkowość i pewność siebie.

Co trzecia Polka chciałaby

zmienić wygląd

swojej twarzy.

Kampania #KobiecyPunktWidzenia ma przypominać o tym,
że piękno drzemie w każdej kobiecie, wystarczy je odkryć.

Kampania #KobiecyPunktWidzenia ma
przypominać o tym, że piękno drzemie
w każdej kobiecie, wystarczy je odkryć.

„Jesteś piękna, jesteś ważna, a przede
wszystkim – jesteś wystarczająca!”

Anna, Magdalena i Wiktoria - to nasze inspirujące bohaterki i silne kobiety, które zaufały nam i poddały się metamorfozie. Ich historie są częścią opowieści o akceptacji, odkrywaniu własnej kobiecości i własnego stylu. "Kobiecy Punkt Widzenia" to akcja stworzona dla każdej z Was, bo wszystkie zasługujecie na to, by zobaczyć siebie na nowo.

„Jesteś piękna, jesteś ważna,
a przede wszystkim
– jesteś wystarczająca!”

Anna, Magdalena i Wiktoria - to nasze inspirujące bohaterki i silne kobiety, które zaufały nam i poddały się metamorfozie. Ich historie są częścią opowieści o akceptacji, odkrywaniu własnej kobiecości i własnego stylu. "Kobiecy Punkt Widzenia" to akcja stworzona dla każdej z Was, bo wszystkie zasługujecie na to, by zobaczyć siebie na nowo.


Dbanie o wygląd może być
wyrazem samomiłości.

Dbanie o wygląd nie jest płytkie, wręcz przeciwnie - może służyć zdrowiu, oznaczać troskę czy realizację swoich potrzeb. Każdy z nas ma w garderobie elementy, które dodają mu pewności siebie. To mogą być dobrze skrojone jeansy, sukienka w soczystym kolorze lub ulubione szpilki. To mogą być również okulary. Dobrze dobrane oprawki eksponują atuty urody i dodają stylizacjom charakteru.


Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji ze stylistką w dowolnym naszym salonie.

Poznaj swój typ kolorystyczny, dowiedz się jakie barwy podkreślają Twoją urodę i uzyskaj rekomendację najlepszych dla Ciebie okularów. Noś takie oprawki, w których czujesz się swobodnie.

Zapisz się tutaj.

Wygraj metamorfozę

Chcesz zobaczyć siebie na nowo? Weź udział w konkursie i wygraj METAMORFOZĘ lub voucher o wartości 500 zł!:

1

Laureatki

  • Wyłonimy trzy laureatki, które wygrają:
  • dobór 2 par okularów (korekcyjne i przeciwsłoneczne z korekcją)
  • oraz pełną metamorfozę z udziałem stylistki, fryzjera i makijażystki
2

Wyróżnienia

  • Przewidujemy też dwa wyróżnienia:
  • vouchery o wartości 500zł na okulary korekcyjne.
Zadanie konkursowe. Odpowiedz na pytanie:
Wyobraź sobie, że wygrywasz metamorfozę... Co byś zrobiła dla siebie gdybyś nie miała żadnych ograniczeń?
Swoją odpowiedź opublikuj w komentarzu pod postem w naszych social mediach. Dodatkowo wyślij wiadomość na adres e-mail: marketing@aurum-optics.pl, która zawiera: Twoją nazwę na Instagramie lub Facebooku, imię i nazwisko, miejscowość oraz zdjęcie twarzy (może być zwykłe selfie!). W tytule maila napisz „Konkurs”.
Metamorfoza odbędzie się w salonie przy pl. Grzybowskim 10 w Warszawie. Konkurs trwa do 22 marca 2023 r. do północy. Rozstrzygnięcie konkursu ogłosimy 24 marca 2023 r. Regulamin znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Czekamy na Wasze odpowiedzi!

Weź udział

w warsztatach

Odwiedź nasz salon przy pl. Grzybowskim w dn. 17-18.03 i weź udział w evencie zorganizowanym w ramach kampanii #KobiecyPunktWidzenia. Na miejscu skorzystasz z bezpłatnej konsultacji u naszych najlepszych stylistek. Pomożemy Ci dobrać idealne okulary i doradzimy, w jakich kolorach będzie Ci najbardziej do twarzy! Czeka na Ciebie duża porcja wiedzy, a wskazówki uzyskane podczas stylizacji wykorzystasz również w makijażu i przy dobieraniu elementów garderoby. Na wizytę obowiązują zapisy.

Zapisz się tutaj

Bądź odważna:

Wyraź swoją pewność siebie:

Spójrz na świat przez różowe okulary: