Wczytuję dane...
Diabeł tkwi w szczegółach

Okulary, oprócz aspektów medycznych, muszą posiadać odpowiednie walory estetyczne. W Aurum-Optics oprócz zaspokojenia Twoich potrzeb wzrokowych, zadbamy również o Twój styl. Dajemy Ci możliwość skorzystania z indywidualnej usługi stylisty optycznego, który pomoże w doborze opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych.

Stylista optyczny - dla kogo?

Jaki styl okularów pasuje mi najbardziej? Jaki kolor i kształt? Każdy, kto choć raz wybierał okulary, wie jak trudna to sztuka. Bardzo często korzystamy z pomocy najbliższych, ale czasami nawet wtedy wybór jest bardzo trudny. Nie ułatwia tego olbrzymi wybór okularów, kwestie modowe, różnorodność stylów, rozmiarów i kolorów. Dlatego nasza usługa skierowana jest do wszystkich - Pań i Panów zainteresowanych zakupem okularów. Nasi styliści dobiorą oprawy, które nie tylko pomogą Ci w korekcji wzroku, ale także będą doskonałym, stylowym uzupełnieniem Twoich stylizacji.

Dla komfortu klienta istnieje możliwość zarezerwowania czasu w konkretnym salonie Aurum-Optics. Koszt usługi wynosi 70 zł.

Zarezerwuj termin

W jaki sposób pomoże Ci stylista Aurum-Optics?

KROK 1

Określi Twój typ kolorystyczny.
Stylista dokładnie przeanalizuje odcienie Twojej skóry, włosów i oczu, i na tej podstawie określi, czy należysz do typu chłodnego (pasują do Ciebie kolory chłodne z odcieniem niebieskiego) czy ciepłego (do twarzy Ci w ciepłych kolorach, w których widać cząstkę żółtego).
 

KROK 2

Sprawdzi, jakie barwy podkreślą Twoją urodę.
Określi to na podstawie analizy, opierającej się na 4 typach kolorystycznych.

KROK 3

Zaproponuje Ci kształt okularów.
Stylista dokona analizy kształtu i proporcji Twojej twarzy oraz ułożenie oczu i powiek. Na tej podstawie, a także uwzględniając Twój typ kolorystyczny oraz Twoje preferencje, wybierze dla Ciebie kształty oprawek, w których będziesz wyglądać najkorzystniej.
 

KROK 4

Następnie sprzedawca doradzi Ci w wyborze soczewek.

KROK 5

Podsumowanie stylizacji
Otrzymasz także podsumowanie stylizacji, zawierające wszelkie najważniejsze kwestie, jakie zostały ustalone podczas spotkania. Zestawienie to może Ci posłużyć w przyszłości do samodzielnego wyboru oprawek. Podsumowanie to będzie też doskonałą pomocą przy doborze nie tylko okularów, ale także innych elementów garderoby!