Wczytuję dane...

Stylistka Aurum-Optics

stylistka

 


Zadzwoń i zarezerwuj spotkanie z Naszą stylistką 888 05-06-07


Stylistka optyczna – tylko w Aurum-Optics

O usłudze

Diabeł tkwi w szczegółach a moda w dodatkach. Okulary już od kilkunastu lat oprócz aspektów medycznych muszą spełniać/posiadać odpowiednie walory estetyczne. W Aurum-Optics zatroszczymy się o Ciebie kompleksowo. Od teraz,  nasi klienci mają możliwość skorzystania z dedykowanej usługi Stylistki Optycznej, która pomoże w doborze opraw korekcyjnych i przeciwsłonecznych.


Okulary to wyrafinowany dodatek dlatego w trakcie spotkania, stylistka:Na podstawie analizy kształtu twarzy dobierzemy kształt oraz rozmiar. Okulary nie mogę być za duże ani za małe, powinny współgrać z kształtem twarzy oraz być dopasowane do owalu twarzy, więcej na ten temat przeczytasz tutaj.

Na podstawie analizy potrzeb oraz stylu garderoby klienta dobierzemy adekwatną kolorystykę elementów opraw oraz koloru soczewek.
Przy każdej stylizacji brane pod uwagę są następujące kwestie:

  • upodobania kolorystyczne,
  • rodzaj wykonywanej pracy oraz sposobu spędzania wolnego czasu,

  • budżet

  • styl oraz efekt który chce osiągnąć klient

Dla Kogo

Każdy kto choć raz wybierał okulary wie jak trudna to sztuka, bardzo często korzystamy z pomocy najbliższych ale czasami nawet wtedy wybór jest bardzo trudny. Nie ułatwia tego olbrzymi wybór okularów, kwestie modowe, różnorodność stylów, rozmiarów i kolorów.

Dlatego nasza usługa skierowana jest do Wszystkich- Kobiet i Mężczyzn zainteresowanych zakupem okularów korekcyjnych i przeciwsłonecznych.

Usługa jest zawsze darmowa i dla komfortu klienta istnieje możliwość zarezerwowania czasu w konkretnym miejscu (link do adresów sklepów /optyk-kontakt). Informację o tym, gdzie dzisiaj znajduje się nasza stylsitka znajdziesz poniżej. 

Prosimy o kontakt telefoniczny 888 05 06 07 lub kontakt emailowy na sklep@aurum-optics.pl celem rezerwacji godziny.

Karolinie

Karolina to młoda pełna energii miłośniczka dobrego stylu, propagatorka mody w optyce oraz  perfekcjonistka w każdym calu. Przeszła szereg szkoleń z doboru opraw i okularów oraz stylizacji prowadzonych przez Luxottica- producenta okularów takich marek jak: Ray-Ban, Dolce & Gabbana, Prada, Miu Miu, Oakley, Emporio Armani, Chanel i inne.

Zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy, potrafi wsłuchać się w potrzeby klienta a niektórzy nawet twierdzą, że potrafi czytać w myślach.