Wczytuję dane...
ZWROT - ODSTĄPIENIE OD UMOWY
Badanie wzroku - krok 1

ZAPAKUJ PRODUKTY
Jeżeli chcesz zwrócić towar, masz na to 14 dni od otrzymania przesyłki. Wypełnij formularz, a następnie dołącz go do paczki.

Badanie wzroku - krok 2

WYŚLIJ PACZKĘ
Nadaj paczkę na adres:
Aurum-Optics
ul. Mickiewicza 12/2
01-517 Warszawa

Bezpłatne badanie wzroku - krok 1

POCZEKAJ NA ZWROT ŚRODKÓW
W ciągu 14 dni po otrzymaniu przez nas paczki otrzymasz zwrot należności na podane w formularzu konto bankowe.

Jakie produkty mogę zwrócić?

Możliwością zwrotu są objęte wyłącznie produkty zakupione przez internet, niebędące spersonalizowanym kompletem medycznym (okularami korekcyjnymi z soczewkami).

Wzór oświadczenia do druku

Uwaga! Niniejsza procedura zwrotu dotyczy jedynie towaru zakupionego w sklepie internetowym www.aurum-optics.pl i nie obejmuje towarów zakupionych w salonach stacjonarnych Aurum-Optics.

PAMIĘTAJ! DO PRZESYŁKI NALEŻY DOŁĄCZYĆ OTRZYMANY PARAGON LUB FAKTURĘ ORAZ WYPEŁNIONY FORMULARZ REKLAMACJI. PRZESYŁKA POWINNA BYĆ UBEZPIECZONA NA WARTOŚĆ TOWARU.

Zwrot do 30 dni

Jeżeli chcesz zwrócić okulary zakupione w sklepie internetowym Aurum-Optics, a minął regulaminowy termin 14 dni, w grudniu 2021 możesz dokonać zwrotu do 30 dni od zakupu i otrzymać wówczas zwrot należności na kartę podarunkową.

W przypadku produktu zakupionego w salonie również masz 30 dni na dokonanie zwrotu - zwracane środki otrzymasz na kartę podarunkową. Kartę można wykorzystać przez 12 miesięcy od jej zasilenia zwracanymi środkami. Zwrotowi nie podlegają komplety medyczne (oprawki + soczewki korekcyjne).