Wczytuję dane...

Kobiecy Punkt Widzenia

W dzisiejszych czasach jak nigdy wcześniej łatwo o problemy z samooceną. Dużą rolę odegrały w tym Internet i media społecznościowe. Sprawiły one, że ze wszystkich strony otaczają nas treści przedstawiające wyidealizowany obraz rzeczywistości. Na każdym kroku stykamy się ze zdjęciami gwiazd, modelek czy celebrytów, którzy zdają się być wiecznie młodzi i wiecznie piękni. Kultura masowa wpływa na nasz sposób postrzegania samego siebie oraz nierzadko sprawia, że próbujemy doścignąć ideały, które dla większości ludzi są po prostu nieosiągalne.

Wyniki badań pokazują, że powszechnie dziś spotykany problem obniżonej samooceny dotyka przede wszystkim kobiet. Kobiety są wobec siebie znacznie bardziej krytyczne i zwykle mierzą się z większymi problemami z samoakceptacją. Wyniki większości ankiet prowadzonych przez socjologów wskazują, że dziś około 1/3 kobiet nie jest w pełni zadowolona z tego, jak wygląda. W rzeczywistości wynik ten może być znacznie większy.

Kobiecy Punkt Widzenia - samoakceptacja

Nasza misja

W Aurum Optics wierzymy jednak w to, że piękno tkwi w każdej z Was. Nie zgadzamy się też z tym, że dbanie o swój wygląd jest wyłącznie powierzchowne i płytkie. Wyrażamy pogląd, że troska o to, jak wyglądamy jest główną metodą prezentowania szacunku do samej siebie oraz podkreślania swojej indywidualności. Właśnie dlatego nasza najnowsza kampania poświęcona jest idei samoakceptacji oraz samomiłości.

Problemy z samooceną często dotykają również osób cierpiących na wady wzroku. Dawno minęły już czasy nieporęcznych oprawek z grubymi szkłami. Mimo to, noszenie okularów korekcyjnych wciąż traktowane jest jako coś, co negatywnie wpływa na nasz wygląd.

Dobrze jednak wiemy, że dobrze dopasowane okulary korekcyjne to idealny sposób na podkreślenie swojej urody i wydobycie pozytywnych cech własnej aparycji. Dlatego jednym z haseł definiujących naszą najnowszą kampanię jest Metamorfoza. Chcemy, aby wizyta w naszym salonie pomogła Ci wydobyć swoje naturalne piękno oraz stać się idealną wersją samej siebie.

Kobiecy Punkt Widzenia - dopasowane okulary

Nasza promocja

Podczas naszej kampanii #KobiecyPunktWidzenia do 20.03 będziesz mogła bezpłatnie skorzystać z konsultacji ze stylistkami w salonach optycznych Aurum Optics. W skład naszej usługi wchodzi określenie typu kolorystycznego, które pozwoli wybrać idealnie dopasowany kolor oprawek, oraz rekomendacja kształtu i materiału okularów. Po jej zakończeniu stylistka pomoże Ci w wyborze modelu okularów które doskonale dopasują się do Twojej aparycji oraz indywidualnego stylu. Nasze ekspertki pomogą Ci na nowo odkryć swoje piękno.

Ponadto w dniach 17 i 18 marca zapraszamy Cię również na specjalny event organizowany w ramach naszej akcji. Podczas niego będziesz mogła skorzystać z nieodpłatnej usługi stylistki, skorzystać z wiedzy naszych ekspertów oraz wziąć udział w autorskim seminarium poświęconym zagadnieniu samomiłości oraz samoakceptacji. Więcej szczegółów na temat wydarzenia niebawem. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych oraz serdecznie zapraszamy.