Wczytuję dane...

Jak przebiega konsultacja stylistyczna w Aurum Optics?

Kobiecy punkt widzenia

Konsultacja stylistyczna jest usługą, która od dawna cieszy się szerokim zainteresowaniem klientów i klientek Aurum Optics. Spotkanie to jest niepowtarzalną szansą nie tylko na dobranie idealnych okularów, ale także poznanie swojego kształtu twarzy oraz typu kolorystycznego. Stylistka okularowa pomoże Wam zrozumieć swoje atuty oraz odnaleźć okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, które idealnie zgrają się z Waszą urodą. Jednak jak właściwie przebiega konsultacja stylistyczna? Dziś odpowiemy na Wasze pytania.

Czym jest typ kolorystyczny?

Analiza kolorystyczna, w najpopularniejszej swojej odsłonie, składa się ze zrozumienia w którą z czterech podstawowych typów kolorystycznych wpisuje się nasza uroda. Dzieli się je na tak zwane „pory roku”, w których skład wchodzą: wiosna, lato, jesień oraz zima, a także ich podtypy. Wiosny i jesienie cechuje ciepła kolorystyka, z którą doskonale zgrywa się złoto, a lato i zimę charakteryzuje kolorystyka chłodna, której pasują dodatki srebrne.

Podczas konsultacji, doświadczona stylistka okularowa Aurum Optics pomoże Wam zrozumieć swój typ urody i pasujące do Was kolory, co przyda Wam się nie tylko przy wyborze okularów, ale również przy generalnym przeglądzie i przyszłych wyborach odzieżowych i akcesoryjnych.

Jak przebiega konsultacja stylistyczna w Aurum Optics?

Wywiad z klientem

Na dobór idealnych oprawek składa się wiele różnych czynników, od zrozumienia własnego kształtu, po osobiste preferencje i życie codzienne. Nasze stylistki rozpoczynają swoje działania od szczegółowego wywiadu z klientem, w którym starają się odpowiedzieć na zestaw podstawowych pytań. Jeżeli chcecie, przed wizytą możecie zastanowić się nad swoimi odpowiedziami, spojrzeć w lustro, czy zajrzeć do swoich szaf, żeby wizyta przebiegła sprawnie, a Wy wyszli z niej pełni usatysfakcjonowani i pewni swoich wyborów.

Pytania, których możecie spodziewać się podczas konsultacji, to:

 • Czy macie aktualnie jakieś preferencje, którymi chcielibyście się podzielić ze stylistką?
 • W jakich rzeczach, kolorach i okularach czujecie się najlepiej?
 • Jak spędzacie czas na co dzień? Jaką macie pracę i jak lubicie lub musicie się w niej prezentować?
 • Czy lubicie biżuterię? Jaką?
 • Czy w szczególności lubicie jakieś marki? Jakie?
 • Czy lubicie sugerować się aktualnymi trendami?
 • Czy czegoś konkretnie unikacie?
 • Czy lubicie się wyróżniać i rzucać w oczy?

Analiza kolorystyczna

Po przeprowadzonym wywiadzie, przechodzimy do kolejnego etapu. To właśnie podczas niego stylistka pomoże Wam określić Wasz typ urody oraz kolory, które najlepiej zgrają się z Waszą cerą. Prawdopodobnie już teraz macie „przeczucie” co Wam pasuje, a co nie – na tym etapie, stylistka okularowa pomoże Wam nadać temu przeczuciu konkretne imię. Jakie kolory sprawiają, że wyglądacie na bardziej zmęczonych? Chorych? Które z nich podkreślają Wasze mankamenty, a które podkreślają atuty?

Podczas tego etapu, stylistka:

 • pomoże Wam określić czy macie ciepłą, czy chłodną tonację,
 • przeprowadzi pogłębioną analizę Waszego typu kolorystycznego i określi czy jesteście wiosną, latem, jesienią, czy zimą,
 • omówi to, co pokazują plansze kolorystyczne: co otrzymane rezultaty oznaczają w praktyce i jakie kolory będą pasować do Waszej urody.

Stylistka porozmawia z Wami także o tym, czy wykorzystujecie kolory, które okazały się być najbardziej korzystne, w codziennym ubiorze, co o nich myślicie, czy Wam się podobają. Na tej podstawie, będzie w stanie wesprzeć Was poradą, gdyby rezultat konsultacji gryzł się z Waszym personalnym poczuciem estetyki.

Analiza kształtu twarzy

Stylistka pomoże Wam też określić kształt Waszej twarzy . Jego znajomość pomoże Wam zrozumieć, które oprawki najlepiej zgrają się z Waszą urodą. Mówi się, że „idealnym” kształtem twarzy, do którego pasują niemal wszystkie okulary, jest klasyczny owal. Czy oznacza to więc, że inne kształty twarzy są nieatrakcyjne? Absolutnie nie!

Kształt twarzy to tylko jedna spośród wielu cech, które tworzą Was. Do każdego z nich jesteście w stanie znaleźć perfekcyjne okulary, które osiągną to, czego szukacie w okularach. Z ich pomocą może sprawić, że Wasza twarz będzie wydawać się dłuższa lub szersza, z mniej lub bardziej uwydatnionym nosem.

W Aurum Optics czekają na Was okulary okrągłe, kwadratowe, prostokątne, geometryczne, kocie, motylki oraz wiele innych!

Wybór okularów i uzupełnienie karty stylistycznej

Następnie stylistka zaproponuje Wam różne okulary, a wśród nich zawierać się będą zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne. Będziecie mieli czas na spokojnie przymierzyć je, obejrzeć i podzielić się ze stylistką swoimi ewentualnymi uwagami.

Na zakończenie, stylistka wypełni na Wasz użytek kartę z podsumowaniem konsultacji. Zawierać się na niej będą omówione wnioski, a także rekomendacje, proponowane modele, które w szczególności przypadły Wam do gustu, a także szczegóły, które mogą przydać Wam się w przyszłości, takie jak propozycje najlepszych tworzyć, kolorów antyrefleksów, czy szkieł.

Podsumowanie

Konsultacja stylistyczna w Aurum Optics to doświadczenie, w którym warto wziąć udział. Stylistka nie tylko pomoże Wam odnaleźć idealne okulary, ale także zrozumieć w czym wyglądacie i czujecie się najlepiej, co będzie cenną wskazówką na kolejne lata.

Przypominamy też, że w dniach 26.02-02.04.2024 konsultacja stylistyczna w Aurum Optics jest kompletnie BEZPŁATNA w związku z kampanią Kobiecy Punkt Widzenia. Możecie więc skorzystać z okazji i zapisać się za równe 0 zł!

Zapisz się już dziś.