Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Ray-Ban®

Męskie okulary korekcyjne Ray-Ban

Ray-Ban to synonim doskonałych okularów, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, wygodą noszenia, perfekcyjnym komfortem widzenia, aż wreszcie Taki status wywodzącej się ze Stanów Zjednoczonych marki to efekt ponad 80 lat funkcjonowania na rynku optycznym. W sklepie Aurum-Optics oferujemy najlepsze i najbardziej stylowe męskie okulary korekcyjne.

Męskie oprawki Ray-Ban - najlepszy design

Na wybór okularów korekcyjnych składa się przede wszystkim dopasowanie do posiadanej wady wzroku. Nie można jednak zapominać chociażby o doborze właściwego kształtu oprawek. Wybór męskich okularów Ray-Ban jest niezwykle szeroki, wszystko dzięki różnorodnym kolekcjom i liniom okularów. Modne oprawki mogą być jednocześnie bardzo praktyczne i wytrzymałe. O to od dziesięcioleci dba Ray-Ban, proponując m.in. liczne, uznane przez wymagających użytkowników, modele prostokątne i kwadratowe, a także okrągłe oprawki typu lenonki czy pilotki.

Najwyższa jakość spod znaku Ray-Ban

Każdy mężczyzna, niezależnie od tego, czy potrzebuje okularów do pracy, do czytania czy do oglądania telewizji, doceni męskie okulary korekcyjne Ray-Ban. Wśród ich zalet należy wymienić wykonanie z wysokiej jakości materiałów. W ofercie Ray-Ban znaleźć można oprawki metalowe, z włókna szklanego, czy opatentowanych kompozytów. Wszystko to sprawia, że z okularów tych można cieszyć się przez lata - i nie obawiać się o uszkodzenia, które uniemożliwią korzystanie z nich.

Okulary korekcyjne Rayban Aviator - tradycja i współczesność

Klasyczne męskie okulary pilotki, nawiązujące do lotniczych tradycji. To właśnie linia Ray-Ban Aviator, bazująca na modelu okularów zaprojektowanych w 1937 roku z myślą o amerykańskich lotnikach. Te i inne kultowe oprawki to tylko część bogatej oferty marki. W Aurum-Optics oferujemy m.in. serię okrągłych okularów Round Metal, doskonale znanych wśród entuzjastów dobrego stylu i komfortowego widzenia w każdych warunkach.

Okulary Ray-Ban w Aurum-Optics - gwarancja oryginalności

Zarówno sklep online Aurum-Optics, jak i nasze salony optyczne, które znajdują się w całej Polsce, oferują wyłącznie oryginalne produkty Ray-Ban, objęte dwuletnią gwarancją producenta. Dzięki temu każdy nasz klient ma pewność, że nie ma do czynienia z podrobionymi oprawkami, a w przypadku uszkodzenia może liczyć na darmowy serwis!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  infolinia Aurum-Optics

  888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora