Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 1177

  Okulary Ray-Ban®

  Męskie okulary korekcyjne Ray-Ban

  Ray-Ban to synonim doskonałych okularów, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, wygodą noszenia, perfekcyjnym komfortem widzenia, aż wreszcie Taki status wywodzącej się ze Stanów Zjednoczonych marki to efekt ponad 80 lat funkcjonowania na rynku optycznym. W sklepie Aurum-Optics oferujemy najlepsze i najbardziej stylowe męskie okulary korekcyjne.

  Męskie oprawki Ray-Ban - najlepszy design

  Na wybór okularów korekcyjnych składa się przede wszystkim dopasowanie do posiadanej wady wzroku. Nie można jednak zapominać chociażby o doborze właściwego kształtu oprawek. Wybór męskich okularów Ray-Ban jest niezwykle szeroki, wszystko dzięki różnorodnym kolekcjom i liniom okularów. Modne oprawki mogą być jednocześnie bardzo praktyczne i wytrzymałe. O to od dziesięcioleci dba Ray-Ban, proponując m.in. liczne, uznane przez wymagających użytkowników, modele prostokątne i kwadratowe, a także okrągłe oprawki typu lenonki czy pilotki.

  Najwyższa jakość spod znaku Ray-Ban

  Każdy mężczyzna, niezależnie od tego, czy potrzebuje okularów do pracy, do czytania czy do oglądania telewizji, doceni męskie okulary korekcyjne Ray-Ban. Wśród ich zalet należy wymienić wykonanie z wysokiej jakości materiałów. W ofercie Ray-Ban znaleźć można oprawki metalowe, z włókna szklanego, czy opatentowanych kompozytów. Wszystko to sprawia, że z okularów tych można cieszyć się przez lata - i nie obawiać się o uszkodzenia, które uniemożliwią korzystanie z nich.

  Okulary korekcyjne Rayban Aviator - tradycja i współczesność

  Klasyczne męskie okulary pilotki, nawiązujące do lotniczych tradycji. To właśnie linia Ray-Ban Aviator, bazująca na modelu okularów zaprojektowanych w 1937 roku z myślą o amerykańskich lotnikach. Te i inne kultowe oprawki to tylko część bogatej oferty marki. W Aurum-Optics oferujemy m.in. serię okrągłych okularów Round Metal, doskonale znanych wśród entuzjastów dobrego stylu i komfortowego widzenia w każdych warunkach.

  Okulary Ray-Ban w Aurum-Optics - gwarancja oryginalności

  Zarówno sklep online Aurum-Optics, jak i nasze salony optyczne, które znajdują się w całej Polsce, oferują wyłącznie oryginalne produkty Ray-Ban, objęte dwuletnią gwarancją producenta. Dzięki temu każdy nasz klient ma pewność, że nie ma do czynienia z podrobionymi oprawkami, a w przypadku uszkodzenia może liczyć na darmowy serwis!