Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 1047

  Okulary Ray-Ban®

  Męskie okulary korekcyjne Ray-Ban

  Ray-Ban to synonim doskonałych okularów, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania, wygodą noszenia, perfekcyjnym komfortem widzenia i pewnością siebie, pojawiającą się już na chwilę po założeniu tych kultowych oprawek. Niepodważalny status, wywodzącej się ze Stanów Zjednoczonych marki to efekt ponad 80 lat funkcjonowania na rynku optycznym. W sklepie Aurum-Optics oferujemy najlepsze i najbardziej stylowe męskie okulary korekcyjne Ray-Ban. Idealne dla najbardziej wymagających panów, którzy – jeśli chodzi o styl i wygodę – nie idą na żadne kompromisy!

  Męskie oprawki Ray-Ban - najlepszy design

  Na wybór okularów korekcyjnych składa się przede wszystkim dopasowanie ich do posiadanej wady wzroku. Nie można jednak zapominać, chociażby o selekcji właściwego kształtu oprawek. Oferta męskich okularów Ray-Ban jest niezwykle szeroka, dzięki wielu różnorodnym kolekcjom i liniom okularów tej marki. Warto pamiętać, że modne oprawki mogą być jednocześnie bardzo praktyczne i wytrzymałe oraz stylowe. O to od dziesięcioleci dba Ray-Ban, proponując m.in. liczne, uznane przez wymagających użytkowników modele prostokątne i kwadratowe, a także okrągłe oprawki typu lenonki czy pilotki i wykorzystując w nich sprawdzone materiały. Sprawdzona klasyka – to hasło prawdopodobnie najlepiej opisuje męskie okulary korekcyjne Ray-Ban. Króluje w nich minimalistyczna, ale dopracowana co do najmniejszego detalu forma. Widoczna głównie w ponadczasowych, tradycyjnych kształtach: okrągłym/owalnym, prostokątnym i aviator oraz ciemnych, stonowanych kolorach. Jeśli w korekcyjnych okularach Ray-Ban występują zdobienia, są one na tyle delikatne i wyważone, że nie zakłócają ich męskiego designu. To na przykład łączenie czerni z ciemnym złotem czy dwóch delikatnie różniących się wybarwień brązu w jednej oprawie. Nic dziwnego, że w okularach Ray-Ban panowie czują się tak dobrze!

  Najwyższa jakość spod znaku Ray-Ban

  Każdy mężczyzna, niezależnie od tego, czy potrzebuje okularów do pracy, do czytania, do oglądania telewizji czy nieprzerwanego noszenia przez cały dzień, zachwyci się jakością i wygodą oferowaną przez męskie okulary korekcyjne Ray-Ban. Do ich niekwestionowanych zalet należy bowiem wykonanie z wysokiej jakości materiałów. W ofercie Ray-Ban znaleźć można oprawki metalowe, z włókna szklanego czy opatentowanych kompozytów. Lekkie, a jednocześnie wytrzymałe i doskonale osadzające się na twarzy. Odporne na zniekształcenia, zarysowania i pęknięcia. Odpowiadające na wymagania narzucane im przez Twój aktywny tryb życia! Wszystko to sprawia, że z okularów tych możesz cieszyć się przez lata – i nie obawiać się o uszkodzenia uniemożliwiające dalsze korzystanie.

  Okulary korekcyjne Rayban Aviator – tradycja i współczesność

  Aviatory, nazywane też pilotkami, to najbardziej znany model okularów Ray-Ban. Powstałe z myślą o potrzebach pilotów w 1937 roku wieku, dziś zachwycają panów na całym świecie i pojawiają się w ich modnym wyposażeniu. To niezwykle stylowe okulary, współgrające niemalże z każdym kształtem twarzy. Dodają pewności siebie. Te i inne kultowe oprawki to tylko część bogatej oferty marki. W Aurum-Optics oferujemy m.in. serię okrągłych okularów Round Metal, doskonale znanych wśród entuzjastów dobrego stylu i komfortowego widzenia w każdych warunkach.

  Okulary Ray-Ban w Aurum-Optics - gwarancja oryginalności

  Zarówno w sklepie online Aurum-Optics, jak i naszych salonach optycznych, obecnych w największych miastach w całej Polsce, znajdziesz wyłącznie oryginalne produkty Ray-Ban, objęte dwuletnią gwarancją producenta. Dzięki temu każdy nasz klient zyskuje pewność, że nie ma do czynienia z podrobionymi oprawkami, a w przypadku uszkodzenia może liczyć na darmowy serwis! Nie wiesz, w których okularach korekcyjnych Ray-Ban wyglądasz najlepiej? Skorzystaj z doradztwa naszych stylistów – online lub stacjonarnie.