Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Kolor soczewki

Zastosuj

Cieniowanie

Polaryzacja

Powłoka lustrzana (lustrzanki)

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Wyniki: 16

Okulary Vogue Eyewear

Okulary Przeciwsłoneczne Damskie Vogue

Markę okularów Vogue to połączenie sztuki i mody, które przenikają się w każdym z wypuszczonych na światowe rynki produkcie. Każdy model okularów czy też innych akcesoriów spod szyldu tak znanej marki jest swego rodzaju dziełem sztuki.

Firma powstała w 1973 roku. Tak duże doświadczenie w świecie mody odzwierciedla się w pięknie każdego produktu. Nazwa jest nawiązaniem do znanego na całym świecie czasopisma związanego z modą i stylem, które wyznacza trendy wśród współczesnych domów mody i projektantów okularów. Każdy produkt, który wychodzi spod szyldu tej marki jest wyczekiwany na rynku mody i designu związanego z okularami. Okulary Vogue mają w sobie sznyt elegancji połączony z luksusem, którego może doświadczyć każdy szczęśliwy posiadacz dowolnego modelu okularów tej znanej marki.

Damskie okulary przeciwsłoneczne, które można znaleźć w szerokiej palecie produktów marki Vogue łączą w sobie wszystkie wspomniane wyżej cechy. Okulary te tworzone są z największą dbałością o detale. Są idealnym wyborem dla kobiet, które pragną dobrego stylu elegancji i nuty współczesnych trendów.