Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 39

  Okulary Versace

  Okulary Korekcyjne Męskie Versace

  Historia marki Versace sięga lat siedemdziesiątych, kiedy to młody, wówczas, projektant Gianni Versace zakłada wraz z bratem firmę, która w przyszłości staje się wyznacznikiem najwyższej jakości i piękna w modzie. Wypracowana przez lata koncepcja w projektowaniu skupia się wokół priorytetów:

  • piękna,

  • wysokiej jakości materiałów,

  • projektowania modelu z myślą o dziele sztuki,

  • szyku, klasy i ekstrawagancji.

  Linia Versace prócz standardowych pokazów mody stała się producentem wielu innych produktów. Znajdują się tu między innymi: kosmetyki, perfumy, biżuteria, galanteria skórzana, bielizna, tkaniny i pożądane prze wielu okulary.

  Gianni Versace był projektantem, który łączył sztukę i modę. Uważał, że wzajemnie się przenikają. Jego twórczość cechowała pełnia barw, jasność i ekspresja życia. Jego projekty bywały odważne, co było wynikiem korelacji sztuki i mody w jego twórczości. Gianni Versace projektował również wnętrza i brał udział w wielu projektach, które wychodziły poza klasyczne rozumienie mody. Do dziś jest uznawany z jednego z największych projektantów dwudziestego wieku.

  Wizja założyciela firmy przyświeca każdemu produktowi w trakcie jego projektowania i produkcji. W tym także męskim okularom korekcyjnym. Do dziś nosząc te właśnie okulary, pokazuje się, że docenia się styl na światowym poziomie, miłość do elegancji a zarazem wizjonerstwa. Okulary męskie Versace są dziełem samym w sobie. Mężczyzna noszący ten produkt udowadnia swój dobry gust, dodając sobie uroku i tajemnicy z pogranicza mody i sztuki.