Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 80

  Okulary Versace

  Okulary Korekcyjne Męskie Versace

  Nazwisko Versace już na stałe wyrobiło swoją pozycję w międzynarodowym świecie mody i podobnie, jak imiona innych włoskich gigantów, utrwaliło się w ogólnej świadomości – wiedzą o nim nie tylko pasjonaci interesujący się stylem i eleganckimi ciuchami, ale również osoby obojętne na tematy modowe. Jednym z czynników, które zadecydowały o tym, że marka ta stała się fundamentalnym elementem kultury popularnej były bez wątpienia jego liczne współprace z gwiazdami – Gianni Versace ubierał i przyjaźnił się z gwiazdami muzyki światowego formatu, od Eltona Johna po Tupaca Shakura. Po przedwczesnej, tragicznej śmierci ojca marki, zarządzanie domem mody i projektami artystycznymi przejęła jego młodsza siostra – Donatella Versace.

  Eleganckie okulary korekcyjne dla mężczyzn od marki Versace

  W katalogach domu mody Versace odnajdziemy również kolekcję najwyższej jakości, luksusowych męskich okularów korekcyjnych. Oprawki marki Versace, podobnie jak inne projekty ich autorstwa, odznaczają się wyrazistym, niespotykanym charakterem, zainspirowanym włoską klasyką, greckimi mitami oraz estetyką Pop Art. Produkty Versace z oferty sklepu internetowego i salonów Aurum-Optics charakteryzują się szeroką różnorodnością oryginalnych designów, pośród których nawet nasi najbardziej wymagający Klienci odnajdą oprawki spełniające ich oczekiwania, dopasowane do ich indywidualnego stylu i charakteru. Zwolennikom tradycyjnych rozwiązań na pewno przypadnie do gustu wybór klasycznych, kwadratowych i prostokątnych okularów. Panom poszukującym bardziej niekonwencjonalnych rozwiązań możemy polecić serię innowacyjnych oprawek pilotek.

  Męskie oprawki korekcyjne Versace – najwyższa wygoda i wytrzymałość

  Okulary korekcyjne Versace cechują się nie tylko bezkonkurencyjną estetyką designu i zwracającymi uwagę, odważnymi projektami, ale również najwyższym komfortem widzenia oraz trwałością. Skrupulatna konstrukcja oprawek wraz z zastosowaniem najlepszych materiałów sprawia, że produkty Versace doskonale sprawdzą się jako praktyczne, codzienne okulary – do pracy, czytania lub jazdy samochodem.

  Oryginalne okulary Versace w Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy wyłącznie w 100% oryginalne, objęte gwarancją okulary marki Versace. Panom zastanawiającym się, jak odpowiednio dobrać okulary do twarzy polecamy skorzystanie z porady naszych stylistów. Z naszymi ekspertami skontaktować można się online lub w jednym z naszych salonów stacjonarnych znajdujących się w największych miastach Polski. Nasi specjaliści zawsze służą radą dotyczącą dobrego dopasowania oprawek oraz ostatniej mody.