Wczytuję dane...
Loading...
Zastosuj
Zastosuj
Od
PLN
do
PLN
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj
Zastosuj

Kolor oprawek

Zastosuj
Sortuj według:
Wyświetl po
  Sortuj według:
  Wyświetl po produktów
  Wyniki: 262

  Okulary Persol®

  Okulary Korekcyjne Męskie Persol®

  Jak wskazuje sama nazwa, pochodząca od słów „per il sole” oznaczających „dla słońca”, Persol® rozpoczynał swoją działalność od produkcji okularów przeciwsłonecznych. Pierwszy sukces ojca marki, Giuseppe Rattiego był niebagatelny. W roku 1917 opracował bowiem specjalne okulary z myślą o potrzebach lotników biorących udział w I wojnie światowej. Wkrótce stały się one niezbędnym akcesorium na wyposażeniu sił powietrznych wszystkich armii świata oraz zdobyły popularność pośród kierowców wyścigowych. Zyski z projektów na zamówienie pilotów i rajdowców pomogły firmie Persol® wkroczyć w świat mody, gdzie przełom nastąpił w latach 60., kiedy to ich okulary przeciwsłoneczne zaczęły stawać się atrybutami hollywoodzkich gwiazd. Do dnia dzisiejszego firma Persol® znacznie poszerzyła swój katalog i uwzględnia również najmodniejsze oprawki korekcyjne, które znajdziemy w ofercie sklepów Aurum-Optics.

  Najwygodniejsze męskie okulary korekcyjne

  Ponad 100 lat doświadczenia oraz korzenie firmy sięgające produkcji sprzętu dla ludzi potrzebujących niezawodnych akcesoriów sprawiają, że marka Persol® do dziś pochwalić może się okularami korekcyjnymi o niezwykłej wygodzie. Dzięki autorskiemu systemowi Meflecto, zauszniki charakteryzują się wysoką elastycznością sprawiającą, że okulary znacznie lepiej dopasowują się do kształtu twarzy. Dzięki temu oprawki marki Persol doskonale sprawdzą się jako okulary do czytania, pracy lub jazdy samochodem.

  Najwyższa jakość materiałów

  Firma Persol® wykorzystuje w procesie produkcji swoich okularów starannie wyselekcjonowane tworzywa, które decydują o ogromnej wytrzymałości oprawek. Ich okulary metalowe wykorzystują przede wszystkim części tytanowe, z kolei pozostałe oprawki używają wysokiej jakości acetatu wytwarzanego przez producentów Persol®. Do dnia dzisiejszego większość elementów wykorzystywanych w produkcji okularów wykonywana jest ręcznie przez najlepszych fachowców. Sprawia to, że każdy egzemplarz oprawek jest unikatowy oraz odznacza się autentyczną doskonałością.

  Okulary gwiazd srebrnego ekranu

  Od lat 60. markę Persol® łączy szczególna więź ze światem kina. O światowej popularności ich okularów zadecydowała w dużej mierze preferencja gwiazd starego Hollywoodu – przede wszystkim Steve’a McQueena. W Europie okulary przeciwsłoneczne Persol® stały się atrybutem sławy włoskiego kina Marcelo Mastroianniego. Celebrytów w produktach tej marki widujemy do dnia dzisiejszego – od rapera Jaya Z, po aktorów Ryana Goslinga i Leonardo di Caprio. Konieczność sprostania wymaganiom gwiazd sprawiła, że zarówno okulary przeciwsłoneczne, jak i korekcyjne odznaczają się najwyższym standardem wykonania. Powstałe z inspiracji mieczami rzymskich legionistów logo charakterystycznej srebrnej strzały (Silver Arrow) od dekad zdobi okulary z najwyższej półki.

  Szeroki wybór okularów korekcyjnych Persol® w sklepach Aurum-Optics

  W sklepie internetowym oraz salonach Aurum-Optics oferujemy selekcję najlepszych, w 100% oryginalnych modeli oprawek Persol®. Zróżnicowanie designów okularów w katalogu sprawia, że nawet klienci z najwyższymi oczekiwaniami odnajdą w nim model spełniający swoje oczekiwania, podkreślający charakter oraz dopasowany do indywidualnego stylu. Coś dla siebie znajdą Panowie preferujący klasyczny styl – oferta marki Persol® to bogaty wybór okularów kwadratowych i okrągłych. Nie zabraknie również ponadczasowych oprawek pilotek. Panom poszukującym dodatkowej inspiracji polecamy kontakt z naszymi stylistami. Konsultanci są zawsze gotowi, żeby doradzić, jak dopasować okulary do kształtu twarzy oraz doskonale znają panujące trendy oraz ostatnią modę.