Wczytuję dane...
Sprawdź promocje!

Okulary Giorgio Armani

Okulary Przeciwsłoneczne Męskie Giorgio Armani

Giorgio Armani urodził się we Włoszech w roku 1934. Z pewnością jest on ikoną stylu, które marka powiększyła się do rozmiaru, który przerósł jego najśmielsze oczekiwania. Giorgio posidał również hotele i restauracje pod szyldem firmy. Po krótkim epizodzie w wojsku postanowił zrezygnować z dalszej nauki na uniwersytecie. Stało się to między innymi przez propozycje pracy w Milianie w firmie La Rinascente. Giorgio dołączył poźniej do Nino Cerutti jako projektant. Niedługo później za namową swojego najlepszego przyjaciela Sergio Galeotti zaczął prace jako wolny strzelec dla wielu innych firm. Stworzyli oni razem markę Giorgio Armani w 1975 roku. W tym samym roku wypuścili również pierwszą kolekcje ubrań dla mężczyzn. Ubrania, które wyszły z pod jego ręki był rewolucją modową jak na tamte czasy. Posiadały idealne dopasowanie do ciała oraz szeroką paletę barw do wyboru.

Jego najważniejszą wizją było zastosowanie takich kolorów , żeby ubrania wyglądały na proste i eleganckie. Giorgio Armani swoją popularność w Europie zdobył niemal natychmiastowo. Podbój Ameryki rozpoczął w 1980 roku kiedy Richard Gere wziął udział w filmie "American Gigolo" zakładając przy tym ubrania Armani. Należy również podkreślic fakt , że dostarczał on ubrania dla aktorów wielu topowych serialów. Wszystko to sprawiło, że jego popularność w Ameryce wzrosła. Niedługo później gwiazdy Hollywood zaczęły ubierać się w zaprojektowane przez niego ubrania. Gwiazdami tymi byli min. : Michelle Pfeiffer, Jodie Foster i John Travolta. Pozwoliło to na postrzeganie posiadania ubrań marki Giorgio Armani jako symbolu sukcesu. Posiadając tak wielkie zainteresowanie swoimi produktami otworzył kolejne salony firmowe w Milanie. Kiedy jego przyjaciel Galeotti zmarł na AIDS, Giorgio udowodnił, że nie tylko jest niesamowitym projektantem, ale również potrafi sprawnie zarządzać firmą. W 1990 roku firma posiadała ponad dwieście sklepów w różnych zakątkach światach i sprzedaż roczną na poziomie 2 miliardów dolarów. Kolejną rzeczą, którą zaczął się zajmować było projektowanie ubrań na zamowienie.

Aurum-Optics posiada szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych damskich oraz okularów przeciwsłonecznych męskich Giorgio Armani w swojej ofercie.  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Salony Aurum-Optics
  SZYBKI KONTAKT

  infolinia Aurum-Optics

  888 05 06 07 
  * koszt połączenia wg. stawki operatora

  CZY WIESZ, ŻE ...

  Zakupy w Aurum-Optics to:

  - zawsze darmowa dostawa

  - wygodne, szybkie płatonści

  - domowa przymierzalnia

  - zakupy u autoryzowanego dystrybutora